Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

1 648 350 PLN (10 302 zł/m²)
Gdynia, Śródmieście, BATOREGO STEFANA
Lokal komercyjny na sprzedaż
160.00m² 1 2017
  • Batorego 7 to nowoczesna inwestycja powstająca w samym centrum Gdyni, która swoją architekturą nawiązuje do marynistycznych korzeni Gdyni. Budynek składa się z 40 komfortowych apartamentów usytuowanych na 5 kondygnacjach oraz...


Batorego 7 to nowoczesna inwestycja powstająca w samym centrum Gdyni, która swoją architekturą nawiązuje do marynistycznych korzeni Gdyni. Budynek składa się z 40 komfortowych apartamentów usytuowanych na 5 kondygnacjach oraz lokali handlowo - usługowych mieszczących się na parterze.

Teren wokół budynku będzie oświetlony oraz monitorowany. W hallu głównym mieści się stanowisko concierge, natomiast w podziemiu znajduje się przestronna hala garażowa.

Apartamentowiec znajduje się w centrum Gdyni. W pobliżu Teatr Muzyczny, Szkoła Filmowa, Bulwar Nadmorski, Muzeum Miasta Gdyni, a także Dworzec Kolejowy.

Doskonała lokalizacja to niezaprzeczalny atut również dla tych, którzy rozważają zakup lokali pod kątem inwestycyjnym.

Podana cena jest ceną netto.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

ul. Świętojańska 84

81-388 Gdynia

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48608081069