Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 250 000 PLN (16 447 zł/m²)
Gdynia, Śródmieście, STAROWIEJSKA
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
76.00m² 2 1 1950
  • Oferta Archiwalna:
    Zainwestuj już dziś. Lokal na parterze z dużymi witrynami, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej (w planie miasta ma stać się deptakiem pieszo-jezdnym), łączącej dworzec z główną ulicą miasta-Świętojańską....
Oferta Archiwalna:


Zainwestuj już dziś. Lokal na parterze z dużymi witrynami, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy Starowiejskiej (w planie miasta ma stać się deptakiem pieszo-jezdnym), łączącej dworzec z główną ulicą miasta-Świętojańską. ok. 400 metrów od dworca głównego.

Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z sali sprzedażowej z witryną na całej szerokości oraz zaplecza socjalnego o powierzchni 5,6m2. Wysokość lokalu to 3,5m.

Ogrzewanie lokalu i wody - miejskie, opomiarowane. Lokal jest dostosowany do prowadzenia gastronomii; jest wentylacja po elewacji budynku, zgoda na alkohol. Opłaty latem około 450zł, zimą 730zł.

Lokal wynajęty na bardzo dobrych warunkach.

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

ul. Świętojańska 84

81-388 Gdynia

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48608081069