Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

1 550 000 PLN (990 zł/m²)
Inowrocław, Kasztelańska
Lokal komercyjny na sprzedaż
1566.00m² 1
  • Kamienica, Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, na sprzedaż. NA SPRZEDAŻ Kamienica położona w Śródmieściu przy ul. Kasztelańskiej jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji blisko płyty rynku. Nieruchomość wzniesiona na...
Kamienica, Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, na sprzedaż.

NA SPRZEDAŻ Kamienica położona w Śródmieściu przy ul. Kasztelańskiej jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji blisko płyty rynku.

Nieruchomość wzniesiona na przełomie XIX I XX wieku składa się z 4 kondygnacyjnej kamienicy frontowej i 2 bocznych, niższych oficyn - całość tworzy kształt litery U.
Powierzchnia użytkowa 1262m2 na działce 620m2.

Nieruchomość przynosi STAŁY PRZYCHÓD Z WYNAJMU 3 LOKALI NA PARTERZE co niewątpliwie wpływa na szybkość stopy zwrotu z inwestycji.

Na parterze znajdują się 3 lokale handlowe, natomiast część mieszkalna wraz z oficyną składa się z 15 mieszkań. Zajęte są tylko 2 mieszkania przez osoby zaufane opiekujące się budynkiem.

RESZTA MIESZKAŃ BEZ LOKATORÓW!!! Taka sytuacja pozwala na dowolne prace pozwalające adaptować lokale i wynajmować np. pod biura bądź osobom na podstawie nowych umów najmu.

Obecny właściciel przekazuje w cenie projekt na nowy podział mieszkań zwiększając ich liczbę z 15 do 20 o powierzchniach od 26m2 do 45m2.

Obiekt zlokalizowany kilkanaście minut spacerem do Parku Solankowego z tężniami, który cieszy się dużym uznaniem wśród turystów i mieszkańców miasta.

Interesująca oferta dla inwestora z gotowym-atrakcyjnym przychodem z wynajmu lokali na parterze i wolnymi mieszkaniami bez konieczności eksmisji mało wiarygodnych lokatorów.

Media:
kanalizacja miejska, w lokalach handlowych poza Żabką ogrzewanie miejskie, które można podłączyć w całym budynku. Gazociąg miejski.
W 2008r. został przeprowadzony remont dachu części głównej.

Cena 1 550 tys.zł. do negocjacji!!!

*** OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE WGN INOWROCŁAW ***

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji obiektu.

Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Wszystkie banki w jednym miejscu !!!

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, pośrednik prowadzący Andrzej Gorzelańczyk licencja nr 11367, tel. 602-834-448
Wyposazenie:gaz,woda,prad,kanalizacja,telefon,