Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/15

2/15

3/15

4/15

5/15

6/15

7/15

8/15

9/15

10/15

11/15

12/15

13/15

14/15

15/15

450 000 PLN (3 750 zł/m²)
Ryn, ul. Partyzantów 23
Lokal komercyjny na sprzedaż
120.00m² 7
Stacja benzynowa i budynek usługowo-mieszkalny w Rynie
  • Funkcjonująca stacja benzynowa wraz z zapleczem magazynowym, socjalnym i mieszkalnym, położona przy ulicy Partyzantów w miejscowości Ryn, powiecie giżyckim. Oferowana do sprzedaży nieruchomość składa się z dwóch...
Funkcjonująca stacja benzynowa wraz z zapleczem magazynowym, socjalnym i mieszkalnym, położona przy ulicy Partyzantów w miejscowości Ryn, powiecie giżyckim.

Oferowana do sprzedaży nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie, zabudowanych działek o łącznej powierzchni 1883 m2.
Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, położone są na obszarze oznaczonym w planie symbolem 1.U(MN) i przeznaczone dla usług nieuciążliwych z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Nieruchomość zabudowana jest:
- piętrowym, murowanym budynkiem, w którym na parterze znajduje się magazyn z rampą, dwa pomieszczenia biurowe, kotłownia i hall, a na piętrze pomieszczenia mieszkalne (dwa pokoje, w tym pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka z wc),
- parterowym, murowanym budynkiem gospodarczym,
- dwoma dystrybutorami paliwa (po jednym dla benzyny i oleju napędowego),
- znajdującym się pod ziemią dwukomorowym zbiornikiem na paliwo o łącznej pojemności 19 tysięcy litrów,
- blaszanym garażem.

Media:
- woda zimna - ze studni głębinowej,
- energia elektryczna (siła),
- odprowadzenie nieczystości płynnych - do szczelnego szamba
- ogrzewanie - za pomocą pieca na paliwo stałe,
- podgrzanie wody - za pomocą pieca na paliwo stałe lub bojlera elektrycznego.
W sąsiedztwie nieruchomości przebiega gminna sieć wodno-kanalizacyjna i jest możliwość podłączenia do niej budynków znajdujących się na nieruchomości.

Koncesja na handel paliwami udzielana jest na okresy 10-letnie. Obecna - ważna jest do października 2024 roku.

Teren nieruchomości jest ogrodzony, dobrze zagospodarowany.

Wraz z własnością opisanej wyżej nieruchomości nabywane są udziały w prawie własności działek stanowiących drogi dojazdowe do stacji paliw.

Pośrednik Grażyna Czaplicka, numer licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4798, biuro nieruchomości Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn.
W pozyskaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości polecamy pośrednictwo KMR – lokalnej firmy z 24 letnim doświadczeniem.

ul. Władysława Orkana 13

10-012 Olsztyn

Osoba kontaktowa: Grażyna Czaplicka

Tel: +48609217200 - wyślij wiadomość sms

Agent posiada licencję PRFN | Sprawdź >