Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

939 000 PLN (3 109 zł/m²)
Gliwice
Archiwalna - Lokal komercyjny na sprzedaż
302.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość na działalność gospodarczą. Jest ona zlokalizowana w Gliwicach, przy jednej z głównych, przelotowych ulic z bezpośrednim wjazdem na nią. Działka gruntu o powierzchni 1135 m 2 na pełnej...
Oferta Archiwalna:

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość na działalność gospodarczą. Jest ona zlokalizowana w Gliwicach, przy jednej z głównych, przelotowych ulic z bezpośrednim wjazdem na nią. Działka gruntu o powierzchni 1135 m 2 na pełnej własności (bez użytkowania wieczystego). Zabudowa składa się z murowanego, piętrowego budynku o powierzchni 111 m 2 , z przeznaczeniem na cele biurowe. Na parterze znajduje się sekretariat i 2 pokoje biurowe, a na piętrze 4 pokoje biurowe. Budynek murowany, po generalnym remoncie i przebudowie z 2002 roku, wyposażony w klimatyzację. W tym samym roku został dobudowany budynek produkcyjny z częścią socjalną o łącznej powierzchni 166 m 2 . W jego skład wchodzą m.in. 2 pomieszczenia produkcyjno-warsztatowe o powierzchniach 24 i 74 m2 oraz pomieszczenie biurowe, magazynowe i wc. Ponadto na terenie nieruchomości jest zlokalizowany jeszcze jeden murowany budynek o powierzchni 24 m 2 mogący pełnić funkcje magazynowe lub być wykorzystywany jako garaż. Z tyłu zabudowań znajduje się duży parking, utwardzony ażurową kostką betonową. Dostępne media: woda, prąd, gaz i telefon. Budynki posiadają ogrzewanie gazowe i na eko groszek.
Nieruchomość nadaje się na siedzibę: zakładu produkcyjnego, warsztatu, firmy handlowej lub sklepu internetowego.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Iwona Nowakowska (licencja nr: 13733)

--------------------------

Każdy klient który za naszym pośrednictwem dokona zakupu nieruchomości zostanie otoczony opieką architektoniczną.
W ramach naszych usług pomagamy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Dostosujemy dla Ciebie cenę nieruchomości do najkorzystniejszej spośród biur nieruchomości.
Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zarządców i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencję zawodową numer 13733.
Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi. Posiadamy licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami numer 27085.
Nasze usługi są zgodne z standardami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zarządców i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. BCKSPON i PFRN.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Dolnych Wałów 9

44-100 Gliwice

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48519618600 - wyślij wiadomość sms