Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

9 500 PLN (29 zł/m²)
Warszawa, Bemowo
Archiwalna - Dom na wynajem
328.00m² 11 1 1993
  • Oferta Archiwalna:
    Do wynajęcia obszerny segment usytuowany w okolicach lotniska na Bemowie.Przystosowany do celów biurowych.Dom składa się z 4 kondygnacji: piwnicy, parteru, piętra i poddasza użytkowego. W budynku znajduje się 11 pokoi różnej...
Oferta Archiwalna:
Do wynajęcia obszerny segment usytuowany w okolicach lotniska na Bemowie.

Przystosowany do celów biurowych.

Dom składa się z 4 kondygnacji: piwnicy, parteru, piętra i poddasza użytkowego.
W budynku znajduje się 11 pokoi różnej wielkości, 3 łazienki, pokój socjalny/kuchnia dla pracowników, pomieszczenia magazynowe w piwnicy oraz garaż na 2 auta.
Dom posiada taras z zejściem do niedużego ogrodu oraz balkon. Na poddaszu klimatyzacja.
Na posesji mogą zaparkować 3 samochody, a przy ulicy jest duży plac parkingowy.

Budynek zlokalizowany jest przy spokojnej ulicy, z łatwym wyjazdem na obwodnicę Warszawy oraz blisko przystanków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje).

Kaucja dwumiesięczny czynsz (do ustalenia).Szanowni Klienci, jesteśmy Licencjonowaną Agencją Nieruchomości i pobieramy prowizję za pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, przy sprzedaży i zakupie do 2,9% (netto) wartości brutto nieruchomości, a przy wynajmie i najmie do 100% (netto) miesięcznego czynszu brutto wraz z opłatami Administracyjnymi o ile pokrywa je Najmujący.

Wszystkie wskazane prowizje są Negocjowalne do przyzwoitej wysokości.