Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

4 500 PLN (30 zł/m²)
Gdańsk, Kiełpino Górne, OTOMIŃSKA
Archiwalna - Dom na wynajem
150.00m² 10 1
  • Oferta Archiwalna:
    OBIEKT BIUROWO-MIESZKALNO-MAGAZYNOWYOferujemy do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu biurowym, ewentualnie z częścią mieszkalną oraz funkcją dodatkowego magazynu, położony w doskonałej lokalizacji, około 5 minut od zjazdu na...
Oferta Archiwalna:


OBIEKT BIUROWO-MIESZKALNO-MAGAZYNOWY

Oferujemy do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu biurowym, ewentualnie z częścią mieszkalną oraz funkcją dodatkowego magazynu, położony w doskonałej lokalizacji, około 5 minut od zjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Nieruchomość składa się z dwóch części, mogących funkcjonować jako samodzielne lokale. Oba mają powierzchnię po 150 m2. Na parterze mieszą się 2 garaże o powierzchni 20 m2 każdy, z opcją magazynowania.

Wejście do budynku zabezpieczone alarmem. Na parterze mieszczą się 2 pomieszczenia w formie open space, z opcją np. ekspozycji oraz kotłownia. Na piętrze znajdują się 4 pokoje - do każdego prowadzi osobne wejście z korytarza, toaleta i serwerownia. Na podłogach częściowo kafle, częściowo wykładzina dywanowa. Oba segmenty po 150 m2 stanowią lustrzane odbicie. Z poziomu parteru wyjście na zaplecze z parkingiem, z poziomu I piętra wyjście na taras. Na terenie posesji dostępnych kilkanaście miejsc parkingowych.

Czynsz najmu w przypadku wynajęcia całości wynosi 9000 PLN netto; w przypadku wynajęcia połowy 4500 PLN netto. Osobno płatne media ( ogrzewanie, woda, energia elektryczna) ryczałtem do zajmowanej powierzchni. Wymagana kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację.

ul. Startowa 13K

80-461 Gdańsk

Osoba kontaktowa: Ewa Grabowska-Zadroga

Tel: +48535780370