Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/13

2/13

3/13

4/13

5/13

6/13

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13

13/13

6 000 PLN (25 zł/m²)
Poznań, Grunwald
Archiwalna - Dom na wynajem
240.00m² 5 1
  • Oferta Archiwalna:
    D o m Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na Poznańskim Junikowie. Dom z wielkimi możliwościami, świetnie sprawdza się jako biurowiec lub hotel pracowniczy, możliwość podziału na...
Oferta Archiwalna:
D o m

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na Poznańskim Junikowie. Dom z wielkimi możliwościami, świetnie sprawdza się jako biurowiec lub hotel pracowniczy, możliwość podziału na dwa odrębne lokale.


P o w i e r z c h n i a

użytkowa domu - 240 m2,
powierzchnia działki - 1600 m2,


P o m i e s z c z e n i a

PRZYZIEMIE:
- pokój 22 m2
- pokój 24 m2
- kuchnia 22 m2
- 2 x łazienka
- kotłownia
- pralnia
PARTER:
- pokój 30 m2
- pokój 28 m2
- pokój 28 m2
- kuchnia 20 m2
- łazienka
- taras 16 m2


S t a n d a r d

Z uwagi na wysokość pomieszczeń oraz dużą ilość okien, nieruchomość jest wyjątkowo jasna i przestronna. Dom w dobrym stanie technicznym, zbudowany w technologii tradycyjnej, dach dwuspadowy pokryty dachówką, ocieplony od zewnątrz, okna PCV. 5 lat temu przeszedł gruntowny remont, obejmujący wszystkie instalacje, okna, drzwi, dach oraz termomodernizację. Z dużego pokoju wyjście na duży 16 metrowy taras. W pomieszczeniach płytki, panele podłogowe oraz wykładzina. Ogrzewany nowoczesnym piecem na pellet. Brama wjazdowa elektryczna otwierana na pilota. Teren całkowicie ogrodzony, z dużą ilością miejsc parkingowych.

Możliwość wynajmu dodatkowego placu o powierzchni 1000 m2 wraz z halą oraz kontenerem.


L o k a l i z a c j a

Poznań Fabianowo
Dogodną komunikacje z miastem umożliwia linia autobusowa


O k o l i c a

Dom znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, spacerowych, co również docenią osoby aktywne. W okolicy dostęp do pełnej infrastruktury: żłobki, szkoły podstawowe, przedszkola, liceum, apteki, banki, restauracje, markety, basen, galerie handlowe, korty tenisowe. Osiedle bardzo spokojne i przyjazne.


O p ł a t y

- czynsz 6000 zł
- media


M o ż l i w o ś c i

- budynek dotychczas świetnie spełniał rolę biurową, można go podzielić na dwa niezależne biura,
- budynek świetnie sprawdza się też jako hotel pracowniczy, duża ilość pomieszczeń oraz łazienki na każdym piętrze czynią go świetnym miejscem dla większej ilości mieszkańców,Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski.

Zapewniamy kompleksową obsługę kredytową.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.ul. Aleksandra Fredry 7

61-701 Poznań

Osoba kontaktowa: Michał Zwierz

Tel: +48533333027 - wyślij wiadomość sms