Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

2 960 PLN (5 zł/m²)
Gdańsk, Orunia
Działka na wynajem
592.00m²
Działka na wynajem Gdańsk Trakt Św.Wojciecha
  • Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha.W odległości 2 km od ścisłego centrum Gdańska. Znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 1, stanowiącym główny dojazd do centrum Gdańska od...
Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha.
W odległości 2 km od ścisłego centrum Gdańska. Znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 1, stanowiącym główny dojazd do centrum Gdańska od strony południowej.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowoczesna stacja paliw Polskiego Koncernu Naftowego Orlen s.a. oraz stacja obsługi samochodów. W dalszym sąsiedztwie znajdują się tereny przemysłowe i kolejowe.
Zabudowa usługowa i przemysłowo-magazynowa oraz mieszkaniowa wielorodzinna.
Działka o kształcie trapezu posiada pełne uzbrojenie dostępne w tej części miasta, ma zapewniony dobry dostęp do miejskiego układu komunikacyjnego oraz infrastruktury.
Obszar, na którym zlokalizowana jest nieruchomość nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przewiduje się zmiany w strukturze przestrzennej i przeznaczenia terenu w kierunku zabudowy produkcyjno-usługowej.
Nieruchomość znajduje się w strefie o funkcjach usługowych i produkcyjno-usługowych oraz usługowo - mieszkaniowych na terenach bez specjalnych ograniczeń.

Więcej informacji u Agenta prowadzącego, zapraszam na prezentację.ul. ks. Leona Miszewskiego 16

80-239 Gdańsk

Osoba kontaktowa: Anna Rachoń

Tel: +48668862853