Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

7 000 PLN (7 000 zł/m2)
Gdynia, Śródmieście, Warsztatowa
Archiwalna - Działka na wynajem
-m2
  • Oferta Archiwalna:
    Na wynajem działka 700m2 o przeznaczeniu magazynowym w sąsiedztwie Portu Gdynia.LOKALIZACJADziałka przy ul. Warsztatowej, tuż przy bramie wjazdowej na teren Portu Gdynia. Optymalne miejsce do tymczasowego składowania towarów (import ...
Oferta Archiwalna:
Na wynajem działka 700m2 o przeznaczeniu magazynowym w sąsiedztwie Portu Gdynia.

LOKALIZACJA
Działka przy ul. Warsztatowej, tuż przy bramie wjazdowej na teren Portu Gdynia. Optymalne miejsce do tymczasowego składowania towarów (import / eksport). Przedmiotowa działka stanowi część ogrodzonego terenu. Sąsiaduje z parkingiem przy biurowcu i nasypem kolejowym.

TEREN
Działka obecnie porośnięta trawą, częściowo ogrodzona. Powierzchnia efektywna 700 m2. Istnieje możliwość utwardzenia powierzchni, jednak wyłącznie w technologii utrzymującej powierzchnię biologicznie czynną. Wynajmujący, na życzenie najemcy może zainstalować osobną bramę wjazdową na teren działki. Odgrodzenie powierzchni od strony parkingu jest możliwe na koszt Najemcy.

FINANSE
Czynsz najmu: 7000 zł netto/ miesiąc (+23% VAT)
Kaucja: brak
Istnieje możliwość pełnego ogrodzenia terenu na koszt Najemcy.

KONTAKT
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.