Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

4 500 PLN (4 zł/m²)
Pietrzykowice, Fabryczna
Działka na wynajem
1200.00m²
Pietrzykowice k. Wrocław, wynajmę działkę usługową 12 arów
  • Pietrzykowice k. Wrocław, wynajmę działkę usługową 12 arówPietrzykowice, gmina Kąty Wrocławskie, 5 km od granicy Wrocławia i 5 km od węzła autostradowego Wrocław Południe.Do wynajęcia działka 1200 m2 leżąca przy...

Pietrzykowice k. Wrocław, wynajmę działkę usługową 12 arów

Pietrzykowice, gmina Kąty Wrocławskie, 5 km od granicy Wrocławia i 5 km od węzła autostradowego Wrocław Południe.
Do wynajęcia działka 1200 m2 leżąca przy wjeździe na tereny przemysłowe z siedzibami takich firm jak Volvo Maszyny Budowlane, Skania Trucks, Renault Trucks, Mercedes Wróbel, Sanbet, Tae Sung, Aircom Automotive, Tabiplast, Ekodynamic, Globall, Vilpe Poland, Chomar, Berrang itd., itd.
Działka leży przy głównej drodze (ul. Fabryczna) prowadzącej przez tereny aktywności gospodarczej do wjazdu na autostradę A4 oraz w kierunku dalszych terenów przemysłowych w Nowej Wsi Wrocławskiej i w Biskupicach Podgórnych.

Dostępne wszystkie media. Działka będzie ogrodzona.
Wg obowiązującego plany zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest na cele mieszkaniowo - usługowe, w tym handlowe, hotelarskie, gastronomiczne, parkingi itd. Miejsce idealne zatem na kontenery mieszkalne dla pracowników, lekkie obiekty handlowe lub gastronomiczne, plac sprzedażowy, autokomis itd.
 
Czynsz najmu 4500 zł netto.
UWAGA: działka zostanie przystosowana na potrzeby działalności Najemcy przez Wynajmującego (czyli: oczyszczenie z roślinności, ew. prace ziemne, ogrodzenie, przyłącza itd. zostaną wykonane nakładem właściciela działki).
 
Ofertę prowadzi Paweł Biedrawa, licencja zawodowa nr 7471, tel. 601 66 98 65

Więcej ofert na


Przedstawiane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z nieruchomością i zachętą do jej obejrzenia. Dane w ofercie mają charakter informacyjny; niektóre informacje pochodzą od osób trzecich i mogą zawierać drobne nieścisłości z przyczyn niezależnych od oferującego pośrednika. 

ul. Tadeusza Kościuszki 34

50-012 Wrocław

Osoba kontaktowa: Paweł Biedrawa

Tel: +48601669865 - wyślij wiadomość sms