Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6
2 500 PLN (3 zł/m2)
Jedlnia-Letnisko (Mazowieckie, pow. Radomski)
Działka na wynajem
1000m2
  • Działka na wynajem w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Piękna, kwadratowa działka na wynajem w centrum miasta. Teren nadaje się na różnego rodzaju działalność gospodarczą. Usytuowanie działki, w pobliżu...
Działka na wynajem w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Piękna, kwadratowa działka na wynajem w centrum miasta. Teren nadaje się na różnego rodzaju działalność gospodarczą. Usytuowanie działki, w pobliżu bogatej infrastruktury, jest wartością dodaną. Mamy zatem, szkołę, przychodnię zdrowia, Urząd Gminy, sklep, restaurację, przystanek autobusowy. Obecnie jest sezon letni, więc jeszcze więcej ludzi przyjeżdża, ze względu na turystyczny charakter tej miejscowości, ponieważ nawet z Radomia to tylko kilkanaście minut jazdy samochodem.
Działka jest przy głównej ulicy i prowadzi do niej dogodny wjazd z kostki brukowej na 8 m szerokości.
Jedlnia Letnisko jest piękną, letniskową miejscowością, która 1.01.2022 r. uzyskała prawa miejskie, co jest dużym sukcesem, zarówno dla miasta, jak i jego mieszkańców. Duża część mieszkańców Radomia chętnie właśnie tutaj szuka swojego miejsca do mieszkania. Tutaj przyjeżdżają, nie tylko Radomianie, ale ludzie z Warszawy też chętnie tutaj wypoczywają.
Dla przyszłego najemcy jest to dobra okazja na działalność. Działka na wynajem w centrum miasta. Doskonała na wszelkiego rodzaju działalność gospodarczą - Komis samochodowy, myjnia, stacja benzynowa, lub inne usługi. Lokalizacja jest dużym plusem, podobnie jak wszystkie dostępne media. Działka jest płaska, prawie kwadratowa.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
 

Zobacz także inne ogłoszenia: