Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

850 PLN (43 zł/m²)
Olsztyn, Mikołaja Kopernika
Archiwalna - Lokal komercyjny na wynajem
20.00m² 6
  • Oferta Archiwalna:
    New House oferuje do wynajęcia lokal idealny pod działalność medyczną, kosmetyczna, o pow. 20 m2 na II piętrze w budynku z windą w Centrum Olsztyna. Wysoki standard.Wejście do budynku od głównej ulicy, przy dużym ciągu...
Oferta Archiwalna:
New House oferuje do wynajęcia lokal idealny pod działalność medyczną, kosmetyczna, o pow. 20 m2 na II piętrze w budynku z windą w Centrum Olsztyna. Wysoki standard.

Wejście do budynku od głównej ulicy, przy dużym ciągu pieszych.
W lokalu łazienka z kabiną prysznicową. WC na korytarzu.
Lokal wykończony w wysokim standardzie. Jasne kolory, wystrój sprzyjający relaksowi.

OPŁATY
Cena - 850 zł z mediami plus VAT 23% (184 zł) razem brutto 1045,50 zł
Internet kablówka we własnym zakresie lub opcja skorzystania z Internetu dostarczanego przez właściciela budynku - dodatkowy koszt 30 zł/m-c.
Odstępne do uzgodnienia (w cenie odstępnego: klimatyzacja, bojler, wszystkie zabudowy stałe, całość aranżacji lokalu z łazienką )

Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. 

Zapraszam na prezentację.

POŚREDNIK
Beata Saczuk 606 924 843 beata@newhouse.co
Licencja pośrednika 17492"Porozmawiajmy o nieruchomościach"

'Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.'