Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

45 710 PLN (70 zł/m²)
Piaseczno
Lokal komercyjny na wynajem
653.00m² 2009
  • Posiadamy do wynajęcia lub sprzedaży prestiżowe lokale użytkowe - całość to około 840 mkw w Piasecznie,w prestiżowej lokalizacji z doskonałym dojazdem ( w pięknym budynku ). Obiekt znakomicie nadający się na różną...

Posiadamy do wynajęcia lub sprzedaży prestiżowe lokale użytkowe - całość to około 840 mkw w Piasecznie,w prestiżowej lokalizacji z doskonałym dojazdem ( w pięknym budynku ). Obiekt znakomicie nadający się na różną działalność, a nawet utworzenie małego centrum handlowego.

Doskonałe usytuowanie umożliwia przeznaczenie obiektu na różnorodną działalność. Placówki dla sieci banków, aptek, przychodni lekarskich, hoteli, salonów SPA, sklepów spożywczych, przedszkoli lub na biura.

Piaseczno jest dziś ogromną sypialnia dla Warszawy, mieszka tu około 200 tyś młodych i czynnych zawodowo ludzi. Bezpośrednia bliskość Konstancina, Magdalenki i Zalesia stanowi zaplecze zamożnych klientów. Na terenie powiatu jest usytuowane duża liczba inwestycji biznesowych dużej i średniej skali, magazyny biura i zakłady produkcyjne.

Lokal użytkowy na parterze budynku ( około 187 mkw.), posiadający dwa niezależne wejścia. Budynek wyposażony jest w niezależne klatki schodowe i dwie windy, przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Pozostałe lokale na pierwszym piętrze - 8 niezależnych lub można je skomunikować z dołem zależnie od potrzeb.

Przeszklone galerie, starannie dobrane materiały elewacyjne, dbałość o detale potwierdzają wyjątkową formę obiektu.

Na pierwszym piętrze jest komunikacja wewnętrzna pomiędzy pomieszczeniami (8 pomieszczeń), dwa lub trzy pierwsze pomieszczenia mają ponad 3m wysokości kolejne 2,9m, parter to około 5m wysokości.

Cały obiekt był przygotowywany z myślą o działalności gospodarczej, stąd jest komunikacja wewnętrzna i niezależne wejścia, możliwość wentylacji mechanicznej i niezależnej klimatyzacji.

Do wynajęcia jest obecnie cały parter i pierwsze piętro, pomieszczenie w rzeczywistości nie są podzielone wewnętrznymi ścianami tylko ściany nośne. Całość do dowolnej aranżacji. Zapraszamy do zapoznanie się i obejrzenia naszej nieruchomości. Powierzchnia
całkowita: 840m. kw.


Cena wynajmu za powierzchnie biurowo-usługowe na piętrze 70 zł.
Cena wynajmu za powierzchnię usługową na parterze 80 zł.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: DAREK Witkowski (licencja nr: 5646)


ul. Radziwie 7

01-164 Warszawa

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48534636244