Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/2

2/2

5 700 PLN (25 zł/m²)
Częstochowa, Wyczerpy Górne
Lokal komercyjny na wynajem
228.00m² 2018
  • Do wynajęcia 228 mkw powierzchni usytuowanej na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku usługowym. Budynek dobrze widoczny, położony przy ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie zarówno zabudowy wielorodzinnej jak i jednorodzinnej. ...

Do wynajęcia 228 mkw powierzchni usytuowanej na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku usługowym.
Budynek dobrze widoczny, położony przy ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie zarówno zabudowy wielorodzinnej jak i jednorodzinnej.

Lokal stanowi aktualnie jedną otwartą przestrzeń, ale jest przystosowany do ewentualnej aranżacji wg potrzeb najemcy. Na obecną chwilę w trakcie urządzania są dwie łazienki, ale woda i odpływy są dodatkowo rozmieszczone w innych punktach lokalu w taki sposób, aby łatwo było wydzielić kuchnię czy pomieszczenia wymagające dostępu do wody i kanalizacji.

Lokal posiada ogrzewanie podłogowe, co znacząco obniży koszt ogrzewania, oraz posiada własne liczniki prądu gazu i wody.

Kwota 5700 jest kwotą netto, do której należy doliczyć podatek vat.

Lokal nadaje się na wiele rodzajów działalności: lekarską, kosmetyczną, gastronomię, call center, itp. Dla zainteresowanych większą powierzchnią istnieje możliwość wynajęcia ok. 160 mkw powierzchni na parterze budynku + 30 mkw zaplecza.

Lokal posiada własny duży parking i dojazd z dwóch ulic.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Socha (licencja nr: 1081)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Kilińskiego 30

42-202 Częstochowa

Osoba kontaktowa: Ewa Kolompar

Tel: +48601506035 - wyślij wiadomość sms