Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/15

2/15

3/15

4/15

5/15

6/15

7/15

8/15

9/15

10/15

11/15

12/15

13/15

14/15

15/15

10 800 PLN (90 zł/m²)
Gdańsk, Wrzeszcz, Jana Matejki
Lokal komercyjny na wynajem
120.00m²
  • LOKAL W CENTRUM WRZESZCZA Z OGRODEM Nieruchomość znajduję się w samym centrum Wrzeszcza. Lokal przygotowany po działalność gastronomiczną lecz można zmienić jej sposób użytkowania. Niezwykle ogromnym atutem jest ogród o...
LOKAL W CENTRUM WRZESZCZA Z OGRODEM

Nieruchomość znajduję się w samym centrum Wrzeszcza.
Lokal przygotowany po działalność gastronomiczną lecz można zmienić jej sposób użytkowania.
Niezwykle ogromnym atutem jest ogród o powierzchni ok 450m, oraz lokalizacja czyli samo centrum Wrzeszcza.
W niedalekiej okolicy znajdziemy liczne lokale usługowo/handlowe przystanki komunikacji miejskiej, centra handlowe czy parkingi.

Poprzedni najemcy przygotowali lokal na restaurację (rzut projektu w załączeniu). Natomiast dopuszcza się prowadzenie wszelkich form działalności.

W 2017 roku przeprowadzony został generalny remont. Zostały wymienione okna i drzwi na stylową, drewnianą stolarkę, tak aby zachować klimat i nastrój starego Wrzeszcza. Odnowiona została elewacja budynku wraz z ociepleniem oraz teren dookoła budynku. Wykonano nowy parking oraz aleje wyjściowe na ogród. Wewnątrz lokalu wykonano nowe instalacje elektryczne, grzewcze (własny piec gazowy, nowy), wod-kan. W lokalu wykonano nowe podłogi dębowe - parkiet oraz w częściach sanitarno - kuchennych gres.
Posiada kompletne zaplecze gastronomiczne z wydzielonymi funkcjami sanitarnymi, zaplecze WC dla klientów, wykonane z wysokiej jakości armatury.

W lokalu znajduję się również piwnica. Dodatkowym atutem jest OGRÓD i możliwość z jego korzystania bez ponoszenia dodatkowych opłat, a co za tym idzie możliwość zorganizowania dodatkowych miejsc sprzedaży. Dużą zaletą tej nieruchomości jest brak wspólnoty mieszkaniowej co skutkuje brakiem konieczności każdorazowego występowania o różne zgody w tym zgodę na sprzedaż alkoholu czy reklamę, itp. Poza tym nie ma konieczności wnoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat w tym czynszowych.

______________________________________________

WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!

- gwarantujemy korzystną cenę i bezpieczną transakcję
- zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu pod działalność handlową lub usługową

Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronieWłaściciel oferty: Mateusz Dettlaffal. Grunwaldzka 30/32

80-229 Gdańsk

Osoba kontaktowa: PARTNERZY Nieruchomości Sp. z o.o.

Tel: +48798568568