Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/12

2/12

3/12

4/12

5/12

6/12

7/12

8/12

9/12

10/12

11/12

12/12

4 500 PLN (36 zł/m²)
Warszawa, Praga-Południe, al. Jerzego Waszyngtona
Lokal komercyjny na wynajem
125.00m²
  • IDEALNE NA BIUROOferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 położone na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy na Saskiej Kępie tuż przy rondzie Waszyngtona . Dogodne położenie w najlepszej części...
IDEALNE NA BIURO

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2 położone na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy na Saskiej Kępie tuż przy rondzie Waszyngtona . Dogodne położenie w najlepszej części prawobrzeżnej Warszawy. Doskonały dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
Kilka kroków do ul. Francuskiej tętniącej życiem – mnóstwo sklepików, kawiarenek itp.

Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny:
pięć ładnych pokoi ( pierwotnie 4 pokoje ), łazienka, wc, kuchnia, garderoba, przestronny przedpokój w którym jest recepcja.

Mieszkanie z przedwojennym klimatem, duże możliwości aranżacyjne. Wysokość ok. 3 m ( obecnie w niektórych pokojach podwieszany sufit ).
Ciekawostką jest garderoba do której pierwotnie było wejście z klatki schodowej ( służbówka ) obecnie wykorzystywana na archiwum. Jeden z pokoi jest z półokrągłą ścianą z ciągiem okien. Zachowane są również drewniane, podwójne drzwi.
Łazienka z oknem oraz oddzielne wc.


Wysokie drzwi wejściowe do mieszkania wprowadzają niepowtarzalny klimat.

Wejście do mieszkania jest przestronną, zadbaną klatką schodową.

Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty administracyjne.

Wymagana kaucja.Serdecznie zapraszam do prezentacji !!!

W przypadku realizacji kontraktu wynagrodzenie na rzecz agencji wynosi 50% kwoty najmu, płatne przy podpisywaniu Umowy Najmu z Właścicielem.
Staramy się, aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ponieważ informacje te często pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, agencja WARSZAWSKIE NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.


*** * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.