Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

8 000 PLN (58 zł/m²)
Warszawa, Śródmieście, Moliera
Lokal komercyjny na wynajem
138.00m² 8
  • Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny lokal na wynajem o powierzchni 138 m2 znajdujące się w pobliżu ul. Krakowskie Przedmieście, równolegle do ul. Moliera w Warszawie.Lokal posiada dwa niezależne wejścia oraz...
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny lokal na wynajem o powierzchni 138 m2 znajdujące się w pobliżu ul. Krakowskie Przedmieście, równolegle do ul. Moliera w Warszawie.

Lokal posiada dwa niezależne wejścia oraz miejsce postojowe w zamkniętym garażu.

Lokal posiada reprezentatywną recepcję, łazienkę oraz trzy osobne, zamykane pomieszczenia (do wykorzystania jako gabinety). Do lokalu przynależy również przestronny pokój na poziomie -1 z niewielkim zapleczem. Pokój ten jest dobrze doświetlony ze względu na duże okna. Z poziomu -1 jest osobne wyjście ze schodkami oraz ogródek.

Sprzęt i meble w cenie najmu.

W pobliżu znajdują się dwie stacje metra: Ratusz Arsenał (787 m) oraz Nowy Świat-Uniwersytet (883 m).
Lokal idealnie nadawałby się na: kancelarię, gabinet psychiatryczno-psychologiczny czy studio fotograficzne. Jest wykończony, zatem działalność można rozpocząć od zaraz.


W OGŁOSZENIU PODANO CENĘ NETTO.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z Patrycją - 608 336 322.

***Prezentowane powyżej dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego***