Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

7 174 PLN (85 zł/m²)
Warszawa, Wilanów, Oś Królewska
Lokal komercyjny na wynajem
84.00m² 2016
Wykończony lokal w ciągu handlowym
  • Mamy przyjemność zaproponować Państwu na wynajem parterowy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 84,40 m2 znajdujący się w Wilanowie przy ul. Osi Królewskiej. LOKALPrezentowany lokal jest w pełni wykończony pod działalność...
Mamy przyjemność zaproponować Państwu na wynajem parterowy lokal usługowy o powierzchni całkowitej 84,40 m2 znajdujący się w Wilanowie przy ul. Osi Królewskiej.

LOKAL

Prezentowany lokal jest w pełni wykończony pod działalność handlowo-usługową. Znajduje się w jednym z najlepszych wilanowskich ciągów handlowych w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania Osi Królewskiej z Aleją Rzeczypospolitej. Posiada dobrze wyeksponowaną witrynę i wejście bezpośrednio od strony ulicy. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność handlowo-usługową typu sklep, salon fryzjersko-kosmetyczny, placówkę bankową czy biuro. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,33 m.

Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking. W razie większego zapotrzebowania istnieje również możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej w cenie 300 zł/m-ąc. 

INWESTYCJA

Lokal znajduje się w nowoczesnej i kameralnej inwestycji z 2016 r. składającej się z czterech 4-piętrowych budynków. W obrębie osiedla z powodzeniem funkcjonują już tacy najemcy jak: pralnia, pizzeria, restauracja, sklep wędliniarski, gabinet ortodontyczny, salon fryzjerski i drogeria Rossmann. W bliskiej odległości znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe jak Avangarden, Scandinavian House, Apartamenty Rzeczpospolita, które tworzą duży potencjał do rozwoju różnorodnych punktów usługowych. Inwestycja położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, otoczonej terenami zielonymi, zaledwie 1 km od Pałacu w Wilanowie.

KOMUNIKACJA

Doskonała lokalizacja inwestycji podnosi atrakcyjność oferty. Obok budynku przebiega główny ciąg komunikacyjny: kołowy i pieszy. W odległości 1 km od budynku znajduje się zajezdnia autobusowa ZTM Wilanów Dojazd, dzięki czemu można sprawnie dojechać do centrum Warszawy. Dojazd komunikacją miejską do stacji Metra Wilanowska z najbliższego przystanku znajdującego się ok. 7 minut spacerem od inwestycji zajmuje około 20 minut.

TYLKO U NAS!
W ogłoszeniu podano cenę netto.

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta, prosimy o kontakt telefoniczny z Patrycją +48 608 336 322 lub skorzystanie z formularza kontaktowego.
*** Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.