Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/9

2/9

3/9

4/9

5/9

6/9

7/9

8/9

9/9

3 500 PLN (33 zł/m²)
Warszawa, Bemowo, Owczarska
Lokal komercyjny na wynajem
105.00m² 3
  • Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na drugim piętrze w budynku od dawna przekształconym na działalność biurową. Powierzchnia 100 m2 stanowi oddzielne biuro i składa się z 3-ech dużych pokoi, łazienki,...
Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na drugim piętrze w budynku od dawna przekształconym na działalność biurową.

Powierzchnia 100 m2 stanowi oddzielne biuro i składa się z 3-ech dużych pokoi, łazienki, pomieszczenia socjalnego oraz korytarza z którego jest wejście do każdego z pomieszczeń.
Wykończenie lokalu jest w dobrym standardzie: na podłogach gres polerowany, na ścianach gładź, wertikale w oknach, oświetlenie biurowe.
Biuro wyposażone jest w sieć telefoniczną, dobre okablowanie komputerowe. światłowód, kontrolę dostępu, monitoring.
Cena najmu wynosi 3500 zł. + 23% VAT, dodatkowe opłaty to zużycie mediów.

Serdecznie zapraszam do prezentacji.

Staramy się, aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ponieważ informacje te często pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, agencja WARSZAWSKIE NIERUCHOMOŚCI - Agata Wolanin nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.


*** * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
ul. Ogrodowa 37

00-873 Warszawa

Osoba kontaktowa: Warszawskie Nieruchomości

Tel: +48608771217