Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/17

2/17

3/17

4/17

5/17

6/17

7/17

8/17

9/17

10/17

11/17

12/17

13/17

14/17

15/17

16/17

17/17

3 554 PLN (46 zł/m²)
Zielona Góra
Archiwalna - Lokal komercyjny na wynajem
78.00m² 4 2018
  • Oferta Archiwalna:
    Klimatyzowane 78,99 m2 - lokal handlowo-usługowy położony na parterze w budynku przy parkingu w kompleksie Zacisze Park. Obecnie lokal dostosowany jest do działalności kosmetycznejmedycznej - w lokalu prosperowało SPA. Błyskawicznie...
Oferta Archiwalna:
Klimatyzowane 78,99 m2 - lokal handlowo-usługowy położony na parterze w budynku przy parkingu w kompleksie Zacisze Park.
Obecnie lokal dostosowany jest do działalności kosmetycznej/medycznej - w lokalu prosperowało SPA. Błyskawicznie może stać się (nie)zwykłym biurem. :)

Układ lokalu to 2 niezależne gabinety + pomieszczenie wejściowe, idealne na recepcję, toaleta i pomieszczenie zaplecza, które może zamienić się w kuchnię i pełnić rolę pomieszczenia socjalnego. Szczegóły na rzucie. Wysokość pomieszczeń 2,8m.

LOKAL W LWIEJ CZĘŚCI JUŻ WYKOŃCZONY i gotowy do prowadzenia działalności - na podłogach płytki, ściany w większości gładkie, na niektórych ścianach ozdobne tapety, wykończone toalety. Wszelkie dodatkowe prace adaptacyjno-aranżacyjne po stronie najemcy - do zamontowania drzwi wewnętrzne, oprawy oświetleniowe.

Lokal jest klimatyzowany (nad głównym wyjściem kurtyna powietrzna), wyposażony w alarm, a obiekt monitorowany.

Liczne bezpłatne miejsca parkingowe na terenie kompleksu. W sąsiednich lokalach restauracje, ekskluzywne sklepy i cicha działalność biurowa.

KOSZTY UTRZYMANIA: co miesiąc eksploatacja 6,3 zł/m2, czyli 497,64 zł, zaliczka na centralne ogrzewanie 1,60 zł/m2, czyli 126,38 zł + woda zimna i ciepła i ścieki, wynikające ze zużycia. Do podanych opłat należy doliczyć zużyty prąd oraz podatek VAT.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:
Drzwi i okna drewniane. Lokal jest klimatyzowany, inwerterowa typu Multi Split, jednostki wewnętrzne ścienne, każda jednostka z możliwością indywidualnego zarządzania z pilota. Posiada dwa węzły sanitarne oraz dodatkowe dedykowane podejścia wodno-kanalizacyjne zarówno w podłodze jak i ścienne, umożliwiające podłączanie urządzeń specjalistycznych. Wentylacja nawiewno/wywiewna z rekuperacją w zimie zasilana ciepłem technologicznym na potrzeby wentylacji. Ogrzewanie z węzła cieplnego obiektu, grzejniki wyposażone w grzejniki termostatyczne. Internetowa sieć wewnętrzna LAN oparta na sieci światłowodowej zakończona gniazdami teleinformatycznymi z wejściem RJ45. Elektryczna – zamontowane gniazda 230V, wyłączniki pojedyncze i podwójne, instalacja oświetleniowa (bez lamp). Alarmowa – okablowanie, kontraktony w ramach okiennych, czujniki ruchu PIR oraz szyfrator przy wejściu do lokalu.

Kompleks ZACISZE PARK - wyjątkowy i elegancki architektonicznie zespole budynków handlowo-usługowo-mieszkalnych. Obiekt zaprojektowano tak, by w jego centralnej części powstał deptak dla pieszych, a po obu jego stronach budynki mieszkalne z usługami na parterze i biurami na pierwszym piętrze - osiedlowe mikrocentrum dzielnicy. Wszystkich najemców obowiązuje ujednolicona wersja reklamy - pylon reklamowy, umieszczony przy ul. Zacisze, przy wjeździe na teren Zacisze Park, na którym będzie możliwość umieszczenia logotypów prowadzonych na terenie Zacisze Park działalności oraz szyld przed wejściem.

Zapraszam do kontaktu: Anna Jadwiga Sikora GSM: 692-984-535, e-mail: anna.sikora@terra.zgora.pl.TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r.ul. Jana Sobieskiego 12

65-001 Zielona Góra

Osoba kontaktowa: ANNA SIKORA

Tel: +48692984535 - wyślij wiadomość sms