Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/4

2/4

3/4

4/4

2 460 PLN (12 zł/m²)
Bielsko-Biała
Lokal komercyjny na wynajem
205.00m²
  • BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA CENTRUM Proponuje do wynajęcia halę o powierzchni 205m 2 położoną na obrzeżach miasta. Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego, biura oraz zaplecza socjalnego i nadaje się pod niewielką...

BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA CENTRUM

Proponuje do wynajęcia halę o powierzchni 205m 2 położoną na obrzeżach miasta. Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego, biura oraz zaplecza socjalnego i nadaje się pod niewielką produkcję, hurtownię czy magazyn. Teren wokół obiektu ogrodzony, zagospodarowany i monitorowany. Duży plac manewrowy z możliwością dojazdu samochodów dostawczych. Bardzo dobra lokalizacja hala położona jest na obrzeżach miasta z dobrym dojazdem bez ograniczeń tonażowych i dróg wylotowych na Katowice, Cieszyn, Żywiec.

Stan budynku: dobry. Obiekt murowany parterowy. Na podłodze posadzka betonowa. Wysokość pomieszczenia w najniższym miejscu 3,0m. Brama uchylna 3,0x2,8m. Prąd, siła, możliwość poboru większej mocy. Ogrzewania brak.

Cena najmu: 14zł/m 2 + media wg zużycia + miejsce parkingowe w cenie 50zł/ samochód/miesięcznie. Kaucja jednomiesięczna.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kierznowska (licencja nr: 7134)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my