Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/4

2/4

3/4

4/4

11 400 PLN (75 zł/m²)
Gdańsk, Wrzeszcz, KILIŃSKIEGO JANA
Lokal komercyjny na wynajem
152.00m² 2017
  • Lokal usługowy o powierzchni 152 m2 na Osiedlu Browar Gdański zlokalizowane w historycznej części Wrzeszcza, a zarazem eleganckie i wyjątkowe miejsce. Niebanalna architektura, ciekawe detale, duże okna zapewniające dostęp...
Lokal usługowy o powierzchni 152 m2 na Osiedlu Browar Gdański zlokalizowane w historycznej części Wrzeszcza, a zarazem eleganckie i wyjątkowe miejsce. Niebanalna architektura, ciekawe detale, duże okna zapewniające dostęp światła, wyjątkowa lokalizacja, dzięki którym prowadzona działalność będzie w każdym przypadku niepowtarzalna.

Lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, medyczną lub gastronomiczną. Nieruchomość wyposażona w niezbędne przyłącza i instalacje do prowadzenia działalności usługowej z bezpośrednim dostępem z ciągów komunikacyjnych kompleksu Browaru. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza, wysoka jakość wykonania i możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Lokal może być zaadaptowane m.in. na potrzeby gabinetów, salonów, restauracji, czy sklepów. Możliwość własnej aranżacji lokalu oraz przystosowania go do do profitu działalności. Kaucja + opłaty do uzgodnienia!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

Osoba kontaktowa: Jacek Jatczak

Tel: +48601134009 - wyślij wiadomość sms