Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

4 150 PLN (25 zł/m²)
Inowrocław, Centrum, Solankowa 7
Archiwalna - Lokal komercyjny na wynajem
167.00m² 1
  • Oferta Archiwalna:
    WYJĄTKOWA OKAZJA!!! Atrakcyjny lokal handlowo - usługowy przy najlepszej ulicy Królowej Jadwigi w Inowrocławiu!!! OFERTA 0% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI! Lokal umiejscowiony jest w prestiżowym miejscu przy ulicy Królowej Jadwigi...
Oferta Archiwalna:
WYJĄTKOWA OKAZJA!!! Atrakcyjny lokal handlowo - usługowy przy najlepszej ulicy Królowej Jadwigi w Inowrocławiu!!!

OFERTA 0% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!

Lokal umiejscowiony jest w prestiżowym miejscu przy ulicy Królowej Jadwigi 32 w Inowrocławiu, który swoją lokalizacją przebija lokale przy Rynku.

Nieruchomość może pełnić wiele funkcji. Funkcja handlowa, usługowa oraz gastronomiczna z przygotowanym zapleczem.

Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 167m2 plus możliwość wynajęcia na bardzo preferencyjnych warunkach 2 mieszkań nad lokalem o pow. 87m2 i 74m2, a po połączeniu schodami wewnętrznymi otrzymujemy 327m2 powierzchni handlowo-usługowej nie licząc powierzchni piwnicy 44m2!!!

W lokalu znajduje się 6 połączonych ze sobą pomieszczeń, a część główna handlowa stanowi ok. 100m2!!!

Budynek w którym znajduje się Lokal jest bardzo zadbany. Posiada dogodne wejście z ulicy i duże okno wystawowe.

W sąsiedztwie znajduje się kilka punktów bankowych, handlowych i usługowych. Bardzo wysoki ruch pieszy co umożliwi uzyskać przyszłemu Najemcy wysokie zyski. W bliskiej odległości od Rynku. Miejsca postojowe znajdują się blisko lokalu.

Wysoki standard wykonany w klasycznym stylu, który nawiązuje do historycznej lokalizacji nieruchomości. Część ścianek stanowi zabudowa możliwa do demontażu

3 lata temu został wykonany generalny remont. Podłogi w części lokalu wylane żywicą epoksydową, w środkowej części parkiet drewniany, sufit wyłożony płytami ognioodpornymi,
W części głównej są podwieszone 3 sufity dekoracyjne z głośnikami oraz otworami do oświetlenia ledowego, natomiast podłoga zaplecza oraz części socjalnej wyłożona płytkami ceramicznymi.

Media: woda, prąd, ogrzewanie klimatyzatorami, a w łazienkach ogrzewanie podłogowe elektryczne, kanalizacja miejska. Instalacja elektryczna zewnętrzna do podświetlenia szyldu reklamowego oraz instalacja monitoringu lokalu.

Obiekt posiada także instalację alarmową.

Kwota najmu 4150zł netto + kaucja.

Bardzo dobra lokalizacja z dużym natężeniem ruchu i potencjałem przyszłych klientów. Świetna propozycja w najlepszym miejscu!!!

Zapraszamy na prezentację!!! Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367, Pośrednik prowadzący: Andrzej Gorzelańczyk tel.602-834-448.
Wyposazenie:gaz,woda,prad,kanalizacja,

ul. bp. Antoniego Laubitza 4

88-100 Inowrocław

Osoba kontaktowa: Andrzej Gorzelańczyk

Tel: +48602834448 - wyślij wiadomość sms