Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

23 400 PLN (18 zł/m²)
Bielsko-Biała
Archiwalna - Lokal komercyjny na wynajem
1300.00m²
  • Oferta Archiwalna:
    BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA CENTRUM Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1300m 2 wraz z pomieszczeniami biurowymi położoną na terenie zamkniętego kompleksu produkcyjnego. Hala o przeznaczeniu przemysłowym,...
Oferta Archiwalna:

BIELSKO-BIAŁA, OBRZEŻA CENTRUM

Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1300m 2 wraz z pomieszczeniami biurowymi położoną na terenie zamkniętego kompleksu produkcyjnego. Hala o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym. Obiekt składa się z hali wraz z powierzchniami socjalno-biurowymi i częściami wspólnymi. Plac przed obiektem utwardzony, zagospodarowany z swobodnym dojazdem samochodów ciężarowych i TIR, parking na 20 samochodów osobowych, teren ogrodzony i zamykany. Bardzo dobra lokalizacja: obiekt położony na granicy z Bielskiem z szybkim dojazdem do S69.

Stan techniczny: Obiekt murowany. Brama na teren hali 2,7x3,6m pozwala na swobodny rozładunek towaru, wysokość na hali od 4,2m do 6,0m , w hali posadzka betonowa przemysłowa, zatarta, w sanitariatach glazura i terakota, osobne sanitariaty dla mężczyzn i kobiet. Media: prąd, podwyższony przydział mocy- 100kW, woda miejska. W obiekcie rozprowadzona instalacja ppożarowa wewnętrzna i zewnętrzna, internetowa. Ogrzewanie: miejskie - TERMA.

Opłaty: czynsz najmu hali 18zł/m 2 netto + media wg zużycia. Kaucja zwrotna trzymiesięczna.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kierznowska (licencja nr: 7134)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my