Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/2

2/2

399 000 PLN (1 735 zł/m²)
Jarosław, ul. Władysława Reymonta
Lokal komercyjny na sprzedaż
230.00m²
Lokal handlowo - usługowy przy ul. Reymonta
  • Sprzedam lokal handlowy w Jarosławiu przy ul. Reymonta o powierzchni całkowitej około 230 m2 - w tym użytkowej ok 190m2. Lokal położony jest na działce o powierzchni ok 1,5 ar. Ma 3 poziomy (piwnica, parter i piętro - poddasze) i w...
Sprzedam lokal handlowy w Jarosławiu przy ul. Reymonta o powierzchni całkowitej około 230 m2 - w tym użytkowej ok 190m2.

Lokal położony jest na działce o powierzchni ok 1,5 ar. Ma 3 poziomy (piwnica, parter i piętro - poddasze) i w jego skład wchodzi:
- część magazynowa - 70 m2 pow. użytkowej
- część sprzedażowa - 70 m2 pow. użytkowej
- powierzchnia biurowa - 50 m2 pow. użytkowej.

Dodatkowo przy lokalu jest również zadaszone i zamknięte bramą miejsce garażowe, które może służyć do rozładunku towaru lub jako dodatkowy magazyn. Miejsce to mogłoby być również zabudowane i posłużyć do wydzielenia kolejnego lokalu dwupoziomowego lub też do wybudowania niezależnych schodów na poddasze. Po wykonaniu dodatkowych schodów na poddasze, mogłoby ono być niezależne wynajmowane jako powierzchnia biurowa lub przekształcone w mieszkanie.

Do lokalu przynależy również kanał teletechniczny, który ciągnie się do niego aż od pawilonu przy os. Kalinki (początek ul. Poniatowskiego) - długość około 500m. Od kilkunastu lat jest podnajmowany i stanowi stałe źródło niewielkiego przychodu.

Dodatkowe miejsca parkingowe np. dla klientów, dostępne są po drugiej strony ulicy oraz naprzeciw bursy.

Lokal położony w promieniu 700 m od rynku i od stacji PKP. W pobliżu cukiernia, sklep medyczny, bursa szkolna, osiedla. Lokal położony jest na szlaku komunikacyjnym z osiedli i bloków przy ul. Reymonta, Legionów, Zielińskiego do centrum miasta oraz przy szlaku ze stacji PKS/PKP do szkół średnich. Jest idealny na działalność bankową, usługową, sklep internetowy.

Aktualnie jest tam prowadzony sklep z częściami do samochodów ciężarowych. Istnieje również możliwość zakupu lokalu jako całość przedsiębiorstwa (tj. z towarem, wyposażeniem, nazwą).

Zapraszam do oglądania i negocjacji. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Osoba kontaktowa: Dariusz Marcinek

Tel: +48502478887