Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Marina Iii

Zapytaj o cenę

Metraż: 46.38 - 92.24 m2

Termin realizacji: 31.12.2021

Deweloper:

Mak Dom Holding S.a.

Opis inwestycji:
Wpłać tylko 10%, a resztę przed odbiorem kluczy w 2022r.Osiedle MARINA III powstaje w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy Warszawy.Niewielkie, dwupiętrowe budynki z garażami...

Wpłać tylko 10%, a resztę przed odbiorem kluczy w 2022r.

Osiedle MARINA III powstaje w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy Warszawy.

Niewielkie, dwupiętrowe budynki z garażami podziemnymi wkomponowane są w pełen zieleni, zadbany teren osiedla, któremu uroku dodają prywatne ogródki przy mieszkaniach zlokalizowanych na parterach oraz duże tarasy i balkony.

Mieszkania od 43,9 – 92,2 m2 są funkcjonalnie zaprojektowane i odpowiedzą na potrzeby osób:

  • poszukujących pierwszego mieszkania na start w okolicy sprzyjającej aktywności,
  • rodzin z dziećmi, które szukają spokoju i bezpieczeństwa,
  • wymagających wysokiego komfortu klientów, którzy zwrócą uwagę na duże panoramiczne  okna, wykończone drewnem tarasy i eleganckie, szklane balustrady balkonów dodające lekkości budynkom.

Klimat relaksu i wypoczynku można poczuć dzięki unikatowej lokalizacji osiedla MARINA, w jego sąsiedztwie urządzony zostanie teren rekreacyjny z jeziorkiem i parkiem o łącznej powierzchni około 5000 m2. Wszystko to zachęca do aktywności i wypoczynku w otoczeniu zieleni.