Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Jodłowa Ii

Cena: 237 680,00 - 430 960,00 PLN

Metraż: 29.71 - 53.87 m2

Termin realizacji: 30.06.2024

Deweloper:

Domax Development Jodłowa Sp. Z O.o.

Opis inwestycji:
Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi....

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!

To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i sympatycznej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo- rekreacyjnych.

Starannie zaprojektowane nowe przestrzenie dają możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewniają komfort i wygodę.

Funkcjonalny układ przestronnych i słonecznych mieszkań z ogródkami, tarasami lub balkonami do wyboru, dobra lokalizacja oraz nowoczesna architektura to gwarancja wygody dla przyszłych klientów.

Obecnie rozpoczynamy realizację II etapu inwestycji tj. budowę budynku C, w którym zaprojektowano 48 nowych mieszkań o powierzchni od 29mkw do 53mkw oraz 9 indywidualnych, jednostanowiskowych garaży, a także komórki lokatorskie. Budynek będzie posiadał 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie będzie posiadał kondygnacji podziemnej. Wyposażony zostanie w windy. Na zewnątrz budynku znajdować się będą parkingi z naziemnymi miejscami postojowymi oraz plac zabaw dla dzieci.