Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

Residence Bartycka (Apm Development)

Cena: 329 750,00 - 478 734,00 PLN

Metraż: 31.54 - 45.79 m2

Termin realizacji: 01.01.2015

Deweloper:

Apm Development Sp. Z O.o. Sp.k.

Opis inwestycji:
Inwestycję BARTYCKA RESIDENCE cechuje ciekawa architektura budynków. Niska, kameralna zabudowa, zatopiona w zieleni, ma dać poczucie zamieszkania na Mokotowie w wyjątkowym otoczeniu.W tej inwestycji zrealizowaliśmy 2 budynki, w...

Inwestycję BARTYCKA RESIDENCE cechuje ciekawa architektura budynków. Niska, kameralna zabudowa, zatopiona w zieleni, ma dać poczucie zamieszkania na Mokotowie w wyjątkowym otoczeniu.

W tej inwestycji zrealizowaliśmy 2 budynki, w każdym po 20 mieszkań. Na pierwszych piętrach znajduje się od dwóch do sześciu mieszkań. Mieszkania od 53 do 83 mkw zostały zlokalizowane do 2-go piętra włącznie. Na 3-m piętrze zaproponowaliśmy apartamenty od 108 do 146 mkw z przestronnymi tarasami. Bardzo duże okna zapewniają w mieszkaniach maksymalne nasłonecznienie.

Dla wygody mieszkańców miejsca parkingowe w garażu podziemnym, połączono windami z wyższymi kondygnacjami. Inwestycja jest zamknięta i chroniona. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Centrum i innych dzielnic Warszawy.