Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/3

2/3

3/3

Apartamenty Parkowa

Cena: 485 000,00 - 817 000,00 PLN

Metraż: 49.38 - 99.21 m2

Termin realizacji: 30.09.2023

Deweloper:

Grupa Fajna

Opis inwestycji:
Opis inwestycji: Osiem budynków w szeregowej zabudowie = 16 mieszkań + niekończąca się satysfakcja właścicieli. Tak moglibyśmy podsumować inwestycję, która jest realizowana w Wieliczce. Wybór lokalizacji jest strzałem w...

Opis inwestycji: Osiem budynków w szeregowej zabudowie = 16 mieszkań + niekończąca się satysfakcja właścicieli. Tak moglibyśmy podsumować inwestycję, która jest realizowana w Wieliczce. Wybór lokalizacji jest strzałem w dziesiątkę – okolica spełniła oczekiwania osób szukających zieleni i spokoju przy jednoczesnej bliskości centrum Wieliczki. Dojście do przystanku PKP zajmuje jedynie 10 min, a stąd do Centrum Krakowa dojedziemy w 35 minut - komfortowo i bez korków. Solne Miasto znajduje się obok Inwestycji.

Opis mieszkań:Partery (mieszkania nr.1):
Na parterach znajdują się trzypokojowe mieszkania składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkania posiadają ogródki od strony zachodniej. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe przed budynkiem. Wszystkie mieszkania z oddzielnym wejściem. Ogrzewane za pomocą nowoczesnych folii grzewczych. Dodatkowo w każdym lokalu zamontowana zostanie klimatyzacja. Mieszkanie oddawane będzie w standardzie deweloperskim.

Dwupoziomowe (mieszkania nr.2)
Na I i II piętrze znajdują się dwupoziomowe lokale składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i przedpokoju/ klatki schodowej. Mieszkania posiadają trzy balkony.
Mieszkania świetnie nadają się pod zakup inwestycyjny. Dwupoziomowe, ze względu na układ, łatwo można podzielić na dwa mniejsze mieszkania i wynajmować je oddzielnie.

Wszystkie mieszkania z oddzielnym wejściem. Ogrzewane za pomocą nowoczesnych folii grzewczych. Dodatkowo w każdym lokalu zamontowana zostanie klimatyzacja. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed budynkiem.
Mieszkanie oddawane będzie w stanie deweloperskim.