Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Lista inwestycji (25)

Murapol Słoneczne Jagodno
Wrocław

Wybierz mieszkanie na kameralnym osiedlu na południu miasta, tylko 15 min od wrocławskiego rynku. Sąsiedztwo inwestycji stanowią zielone tereny rozciągające się wzdłuż drogi wojewódzkiej prowadzącej prosto do serca aglomeracji. Nieopodal znajdują się miejskie ..

+48 71 784 70 91 wroclaw@murapol.pl

Murapol Jagodno Park
Wrocław

Zamieszkaj na wrocławskim Jagodnie, w otoczeniu zielonych terenów i zaledwie kwadrans od serca Wrocławia. Inwestycja jest położona na południu miasta, z dala od zgiełku, lecz jednocześnie blisko centrum, do którego pomaga dotrzeć komunikacja miejska i połączen..

+48 71 784 70 91 wroclaw@murapol.pl

Murapol Osiedle Ambro
Gdańsk, ul. Świętokrzyska

Zamieszkaj z dala od zgiełku w gdańskich Łostowicach, zaledwie 15 min od centrum miasta. Inwestycja jest położona na zielonych terenach, nieopodal wsi Kowale oraz trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu znajduje się malowniczy Wąwóz Potoku Kowalskiego oraz popularn..

+48 58 355 53 33 gdansk@murapol.pl

Murapol Argentum
Łódź, ul. Srebrzyńska

Wybierz mieszkanie blisko centrum miasta, pomiędzy Parkiem na Zdrowiu a łódzką Manufakturą. Inwestycja mieści się w odległości krótkiego spaceru od największego centrum handlowego w Polsce oraz najbardziej rozległego zieleńca w mieście z takimi atrakcjami jak ..

+48 42 237 16 75 lodz@murapol.pl

JODŁOWA II
Oława, ul. Jodłowa 22

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klien..

+48 691 731 691 es@domaxdevelopment.pl