Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Inicio Nieruchomości

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do biura "INICIO Nieruchomości" znajdującego się przy ul. Zwycięstwa 263 w Koszalinie. Wiemy jak bardzo cenicie sobie Państwo profesjonalizm i wygodę dlatego pragniemy dołożyć wszelkich...

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do biura "INICIO Nieruchomości" znajdującego się przy ul. Zwycięstwa 263 w Koszalinie. Wiemy jak bardzo cenicie sobie Państwo profesjonalizm i wygodę dlatego pragniemy dołożyć wszelkich starań aby transakcja przeprowadzona z naszym udziałem była dowodem na to, że warto korzystać z usług naszych doradców.Jako młodzi i pełni zapału w działaniu licencjonowani pośrednicy, stawiamy sobie za cel profesjonalizm, rzetelne świadczenie usług oraz bezpieczne przeprowadzenie Klientów przez formalno-prawne zawiłości związane z przenoszeniem praw własności do nieruchomości.
 
W swojej pracy kierujemy się Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dokładamy należytej staranności, aby naszym Klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług.Zajmujemy się kompleksowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz regulacją stanów prawnych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów hipotecznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno oferty z rynku wtórnego jak i pierwotnego.
Każda nieruchomość przed wprowadzeniem jej do naszej oferty jest szczegółowo sprawdzana pod kątem prawnym, dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że jest wolna od obciążeń.
Dzięki naszej obsłudze zyskują Państwo pewność, że nabyta nieruchomość nie stanie się dla Państwa źródłem problemów. Dodatkowo w ramach świadczonych usług na Państwa życzenie bezpłatnie przedstawimy Państwu aktualne oferty banków działających na obszarze objętym działaniem naszego biura.
 
Dzięki nowoczesnym metodom działania dostarczamy Państwu usługę, pozwalającą uzyskać warunki bardziej satysfakcjonujące, niż uzyskalibyście oferując ją samodzielnie, na przykład przez umieszczanie drobnych ogłoszeń w prasie, na słupach ogłoszeniowych czy przy użyciu "poczty pantoflowej".
 
Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana w witrynach biura, na naszej stronie internetowej. Dodatkowo, w zależności od indywidualnych cech, oferta może być promowana na następujących portalach prezentujących nieruchomości do sprzedaży: portale nieruchomościowe – strony WWW, w lokalnej prasie, informatorach, przy użyciu bannerów, tablic informacyjnych oraz innych nośników. Decyzja o ich doborze należy każdorazowo do pośrednika obsługującego zlecenie.
 
Dzięki właściwej i przemyślanej ekspozycji, do informacji o Państwa nieruchomości będzie miało dostęp znacznie więcej osób, co stanowi niezbędny warunek uzyskania atrakcyjnej ceny. Ponadto, profesjonalnie prezentowane nieruchomości znajdują zwykle klientów w znacznie krótszym czasie niż nieruchomości nie posiadające takiej obsługi.