Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Lista inwestycji (8)

Marina House
Giżycko, ul. Szantowa 4

Inwestycja Marina House, w której mieści się lokal usługowy zlokalizowana jest w Giżycku przy ul. Szantowej 4, 200 m od Jeziora Niegocin, w bliskim sąsiedztwie Ekomariny oraz Portu Żeglugi Mazurskiej, plaży miejskiej i Dworca PKP. Położenie działki zapewnia du..

+48532414532 m.orzechowska@rutkowskidevelopment.pl

Sobola Biel
Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej 11

W południowej części Suwałk powstaje nowoczesna przestrzeń mieszkalna inspirowana koncepcją Miasta – Ogrodu, oferująca bezpieczne, oddzielone od ruchu samochodowego, strefy wypoczynku. Prywatny park o powierzchni prawie 2 ha, zaaranżowana przez architekta ziel..

+48721919721 a.naruszewicz@sobolabiel.pl

NOVA PORT
Węgorzewo, ul. Jana Pawła II 12

Nova Port reprezentacyjnie wyróżnia się na tle sąsiadującej zabudowy. Nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami, lokale handlowo-usługowe na osiedlu i bliskość jezior zagwarantują wygodne życie pełne aktywności.Nova Port usytuowana jest w spokojnej i ..

+48532414532 m.orzechowska@rutkowskidevelopment.pl

Ultra Sonata
Białystok, ul. Transportowa 2D

Ultra Sonata to kompleks 350 mieszkań. W sąsiedztwie osiedla powstają kolejne budynki mieszkalne. To wszystko zagwarantuje popyt na oferowane produkty czy usługi.Ultra Sonata usytuowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białegostoku – Nowym Mieści..

+48532414532 m.orzechowska@rutkowskidevelopment.pl

Apartamenty Południowa
Sarbinowo, ul. Południowa

APARTAMENTY POLUDNIOWA - PRESTIŻOWA INWESTYCJAInwestycja została przygotowana dla najbardziej wymagających klientów ceniących prestiż i luksus.APARTAMENTY POLUDNIOWA - CODZIENNA RADOŚĆ ŻYCIAPragniesz komfortu wypoczynku, celebrowania nadmorskiej ciszy ale też ..

+48605405744 marketing@apartamentypoludniowa.pl

JODŁOWA II
Oława, ul. Jodłowa 22

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klien..

+48691731691 es@domaxdevelopment.pl

Słoneczny Łąkoszyn
Kutno, ul. Bukowa

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn to osiedle czteropiętrowych budynków wielomieszkaniowych, ulokowanych w południowej części Kutna, w sąsiedztwie Kutnowskiej strefy ekonomicznej.W inwestycji znajdują się lokale mieszkalne o powierzchni od 29 do 65 m2, o układach jedn..

+48616703035 biuro@planet-bud.pl

City Vibe
Kraków, ul. Myśliwska 68

Inwestycja City Vibe to funkcjonalny, wieloetapowy projekt, która będzie miał charakter samodzielnego miasta w mieście. W inwestycji City Vibe powstanie łącznie 10 budynków, a każdy z nich będzie wyróżniał się indywidualną architekturą. Budynki połączy kształt..

+48122002222 cityvibe@nexity.pl