Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Lista inwestycji (25)

JODŁOWA II
Oława, ul. Jodłowa 22

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klien..

+48691731691 es@domaxdevelopment.pl

Apartamenty Parkowa
Wieliczka, ul. Aleja Solidarności

Opis inwestycji: Osiem budynków w szeregowej zabudowie = 16 mieszkań + niekończąca się satysfakcja właścicieli. Tak moglibyśmy podsumować inwestycję, która jest realizowana w Wieliczce. Wybór lokalizacji jest strzałem w dziesiątkę – okolica spełniła oczekiwani..

+48500515446 sprzedaz@grupafajna.pl

Murapol Królewskie Tarasy
Wieliczka, ul. Bolesława Chrobrego

Zamieszkaj w podkrakowskiej Wieliczce, w otoczeniu zieleni i zaledwie 20 min od centrum Krakowa. W pobliżu inwestycji znajduje się park Adama Mickiewicza oraz Ekologiczny Park Grabówki. Do Rynku Górnego, jak i słynnej kopalni soli można dotrzeć podczas krótkie..

+48 506 371 434 krakow@murapol.pl

Morzlive
Ustronie Morskie, ul. Graniczna 4

Morzlive to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który powstaje w spokojnej części Ustronia Morskiego, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 i zaledwie 100 m od plaży Bałtyku. Niecały kilometr dzieli ją od centrum miasta, do którego przejść można nadmorską promenadą...

+48 570 707 039 morzlive@areadevelopment.pl

Murapol Osiedle Zdrovo
Gdańsk, ul. Niepołomicka

Zielone otoczenie, czyste powietrze, bliskość morza – jednym słowem to nasza inwestycja. Mimo zacisznego położenia osiedla, do plaży w Stogach nad Zatoką Gdańską można dojechać w zaledwie 20 min, w czym wspiera mieszkańców dostęp do pobliskich przystanków komu..

+48 58 355 53 33 gdansk.zdrovo.murapol@szybkomail1.pl

Murapol Osiedle Zdrovo 2
Gdańsk, ul. Niepołomicka

Zamieszkaj w zielonych i spokojnych gdańskich Łostowicach, w sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy. To enklawa, w pobliżu której położony jest urokliwy park Ferberów. Nie brakuje tutaj jednak szeregu punktów handlowo-usługowych niezbędnych do codziennego funkcjo..

+48 58 355 53 33 gdansk.zdrovo.murapol@szybkomail1.pl

Murapol Parki Krakowa
Kraków, ul. Adama Vetulaniego

Zamieszkaj w sercu Prądnika Białego, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. Nazwa inwestycji nie wzięła się znikąd, bowiem podczas krótkiego spaceru można dotrzeć do trzech miejskich zieleńców – parku Krowoderskiego, parku Wyspiańskiego oraz ..

+48 502 649 359 krakow.parki@murapol.pl

Murapol Zielony Żurawiniec
Poznań, ul. Sielawy

Zamieszkaj w sąsiedztwie łąk nadwarciańskich na poznańskich Naramowicach, zaledwie kwadrans od centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się rezerwat przyrody Zielony Żurawiniec oraz wspomniane tereny nad zachodnim brzegiem rzeki, które są wyjątkowym miejs..

+48 61 826 69 84 poznan.zielony@murapol.pl

Murapol Osiedle Novelo
Gdańsk, ul. Władysława Jagiełły

Wybierz mieszkanie na silnie rozwijającym się zielonym południu Gdańska. Inwestycja leży w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy i traktu św. Wojciecha, który pozwala dotrzeć pod fontannę Neptuna w zaledwie 15 minut. Do dworca głównego można też dotrzeć w kilka minu..

+48 58 355 53 33 gdansk.novelo@murapol.pl

Murapol Nowy Złocień
Kraków, ul. Mariana Domagały 45

Wybierz prężnie rozwijające się osiedle Złocień w Bieżanowie. Inwestycja znajduje się w zacisznym miejscu w południowo-wschodniej części miasta, gdzie wkrótce zostanie otwarta nowa szkoła podstawowa i pierwszy miejski park w tym rejonie. Na terenie Złocienia f..

+48 506 371 434 murapolkrakow@szybkomail1.pl