Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Lista inwestycji (25)

Murapol Siewierz Jeziorna
Siewierz, ul. Jeziorna

Zamieszkaj w pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy położonej w zielonej i urokliwej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim i tylko 20 min od centrum Katowic. To wyjątkowe miejsce zaprojektowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym otacza..

+48 32 411 48 37 siewierz@murapol.pl

Murapol Osiedle Smart
Toruń, ul. Henryka Strobanda 16

Wybierz mieszkanie na prężnie rozwijającym się osiedlu Jar, wśród leśnych i turystyczno-rekreacyjnych terenów. Mimo lokalizacji inwestycji na zielonej północy Torunia, dojazd do zabytkowego Starego Miasta zajmuje zaledwie 10 minut. Wkrótce dotarcie tam będzie ..

+48 56 647 15 49 torun@murapol.pl

Murapol Osiedle Parkowe
Gliwice, ul. Kozielska

Zamieszkaj w otoczeniu zielonych terenów w dzielnicy Wojska Polskiego, zaledwie 5 min od centrum Gliwic. Poza otaczającą osiedle naturą krótki spacer dzieli mieszkańców od miejskich zieleńców w postaci parków Starokozielskiego oraz Szwajcaria z placami zabaw i..

+48 32 411 39 72 gliwice@murapol.pl

Murapol Osiedle Natura
Warszawa, ul. Kąty Grodziskie

Zamieszkaj na warszawskiej Białołęce, w zielonej i spokojnej części Warszawy. Dzielnica cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów z uwagi liczne tereny spacerowe i rekreacyjne, a także dostęp do wielu placówek edukacyjnych. Nieopodal inwestycji znajdują si..

+48 22 863 33 33 warszawa@murapol.pl

Murapol Osiedle Fit
Tychy, al. Aleja Bielska

Zamieszkaj w niezwykle dogodnej lokalizacji, blisko parku wodnego oraz Tyskich Hal Targowych. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny w postaci miejskich zieleńców, lasów i leżącego nieopodal jeziora Paprocańskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie osi..

+48 32 750 66 71 tychy@murapol.pl

Murapol Osiedle Akademickie
Bydgoszcz, ul. Akademicka

Zamieszkaj w urokliwym miejscu w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny wraz z fordońskimi akwenami, które wkrótce mają przeistoczyć się w Park Akademicki. Dojazd do centrum Bydgoszczy i..

+48 52 516 11 90 bydgoszcz@murapol.pl

Murapol Nowe Miasto
Poznań, ul. Wagrowska

Wybierz mieszkanie nad wschodnim brzegiem rzeki Warty na poznańskiej Starołęce. Lokalizacja inwestycji jest wyjątkowa, bowiem osiedle jest położone na styku trzech dzielnic, tym samym oferując dostęp do wielu udogodnień. To rozbudowana siatka połączeń komunika..

+48 61 826 69 84 poznan@murapol.pl

Murapol Osiedle Verde
Poznań, ul. Wagrowska

Zamieszkaj na styku trzech poznańskich dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze. Zielone otoczenie inwestycji, w tym Las Dębiński oraz Park Osiedla Armii Krajowej sprawiają, że fani pieszych, jak i rowerowych wędrówek nie będą się nudzić. W sąsiedztwie osiedla zn..

+48 61 826 69 84 poznan@murapol.pl

Murapol Nowa Przędzalnia
Łódź, ul. Walerego Wróblewskiego

Zamieszkaj w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalonej o zaledwie dwie przecznice słynnej ulicy Piotrkowskiej. Mieszkańcy mogą poczuć się tutaj wyjątkowo, bowiem inwestycja powstaje na terenie dawnej przędzalni wełny, której histor..

+48 42 237 16 75 lodz@murapol.pl

Murapol Apartamenty Na Wzgórzu
Sosnowiec, ul. Klimontowska

Wybierz mieszkanie położone w najwyższym punkcie Sosnowca. Z najwyższych kondygnacji budynków można oglądać panoramę miasta, a przy dobrej widoczności nawet malownicze pasmo Beskidu Śląskiego. Sąsiedztwo inwestycji stanowi przyjazna jednorodzinna zabudowa i zi..

+48 32 411 39 85 sosnowiec@murapol.pl