Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Lista inwestycji (18)

Nowa Wola
Warszawa, ul. Mroczna 9

Osiedle NOWA WOLA u zbiegu ulic Krępowieckiego i Mrocznej jest zamkniętym zespołem mieszkaniowym z wewnętrznym zielonym dziedzińcem. Chociaż inwestycja znajduje się w odległości kilkuset metrów od ul. Górczewskiej, to sąsiednie budynki skutecznie tłumią wielko..

+48228479184apm@apm-development.pl

Osiedle Kondratowicza
Warszawa, ul. Ludwika Kondratowicza 59

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu i całodobowej ochrony. Na teren Osiedla prowadzić będzie wjazd od strony ulicy..

+48228479184apm@apm-development.pl

Cristal Park Residence
Warszawa, ul. Białej Koniczyny 15

Cristal Park Residence powstał w prestiżowej części Mokotowa, łącząc wszelkie zalety jakie niesie ze sobą serce europejskiej metropolii, z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wsród zieleni.Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczym zakątk..

+48228479184apm@apm-development.pl

Apartamenty Nowy Marysin - II etap
Warszawa, ul. Okularowa 8

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko na Wawrze, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego przyszli mieszkańcy będą mogli zaspokoić na mi..

+48228479184apm@apm-development.pl

Osiedle Ludwinów
Warszawa, ul. Gawota

Osiedle Ludwinów – Dom, cisza, spokój, funkcjonalność i nowoczesna architekturaTo wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowym miejscu na zielonym Ursynowie, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do Centrum miasta.W Wa..

+48228479184apm@apm-development.pl

Miodowe Tarasy
Wrocław, ul. Miodowa 2

We Wrocławiu przy ulicy Miodowej, w zachodniej części Wrocławia, w obrębie Leśnica, powstaje kameralne osiedle wielorodzinne – 25 lokale mieszkalne z tarasami i ogrodami. Osiedle zostanie wyposażone w infrastrukturę techniczną, drogi wewnętrzne, ogro..

+48797334023miodowetarasy@hossahouse.pl

Nowy Port
Wrocław, ul. Chałupnicza 63

NOWA DZIELNICA NAD ODRĄWybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie. Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyja..

+48717818618doradcy@inkomsa.pl

Nowa inwestycja w Radzyminie przy ulicy Słowackiego
Radzymin

Nowa inwestycja w Radzyminie przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, składająca się z pięciokondygnacyjnego budynku z garażem podziemnym.W budynku przewidziano 112 lokali mieszkalnych oraz 5 lokali usługowych z szerokim wachlarzem dostępnych powierzchni:dla l..

+48730378200p.pankiewicz@platformamieszkaniowa.pl