Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Mikołaj Kowalski Livinder

 Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie. ...

Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.
Opis jednej z nieruchomości biura:

Przedstawiam klimatyczny, przestronny dom typu dworek, położony na 40a działce w odległości 12km na północ od Krakowa. Dom wybudowany został w 2004 r, wg ówczesnego projektu oraz obecnego przeznaczenia jest on idealnym wyborem dla 3-4 osobowej rodziny, co nie wyklucza również możliwości zamieszkania przez większą liczbę osób. Nieruchomość jest doskonałym wyborem dla osób szukających swojej własnej, spokojnej przestrzeni z dala od zgiełku miasta, w pobliżu zieleni, z dobrym dojazdem do Krakowa.

LOKALIZACJA

Dworek położony jest w miejscowości Zalesie, gm. Iwanowice, zlokalizowany 1km od drogi głównej DK7, umożliwiającej sprawny dojazd do północnej części Krakowa. W odległości 10 min samochodem znajduje się dworzec kolejowy Goszcza. Działka na której znajduje się dom posiada aktualną powierzchnię 40 a, z czego 5,4a stanowią udział w drodze, użytkowa część działki w pełni ogrodzona. Dojazd do działki utwardzoną drogą asfaltową.

OPIS BUDYNKU

Dworek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej.

Fundamenty: Fundamenty oraz ściany fundamentowe wykonane zostały z betonu zbrojonego
Ściany zew warstwowe: Pustak MAX 29cm + styropian 12cm
Ściany wew: Pustak Max 19cm, działowe: 12 cm, 6cm z cegły "kratówki"
Strop: Płyta żelbetowa, wylewana

Dach: Wielospadowy, konstrukcja drewniana, pokrycie blachodachówką.

Budynek posiada pełną izolację: wodoszczelną na poziomie funamentów i posadzek, izolację pionową ścian funamentowych, izolację cieplną stropu, podłogi, ścian fundamentowych, izolację cieplną poddasza z wełny mineralnej.

OPIS POMIESZCZEŃ

PARTER składa się z:

- Wiatrołapu
- Hall + przedpokój
- Łazienka
- WC
- 3 sypialnie
- Garderoba/pom gospodarcze
- Pokój dzienny
- Jadalnia
- Pokój
- Kuchnia

Łączna pow. użytkowa: 152,18m2

PIĘTRO składa się z:

- 3 Sypialnie z balkonem
- Hall z wyjściem na balkon
- Pokój
- Schowek
- Łazienka
- Garderoba
- Komunikacja

Łączna pow. użytkowa: 108,21m2

MEDIA:

Do działki doprowadzona jest miejska sieć wodociągowa, sieć gazowa, sieć elektryczna, zbiornik kanalizacyjny o poj - 2000l (kanalizacja ekologiczna). Budynek oraz woda użytkowa ogrzewane są piecem gazowym firmy Vaillant VU 180.

Koszt utrzymania, na który składają się: woda zimna, gaz, prąd wynosi ok. 700 zł miesięcznie przy 3 osobach.

Do uzyskania szczegółowych informacji na temat nieruchomości oraz możliwości zapoznania się z innymi ofertami, zapraszam również telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. Bandurskiego 8/2.

Tomasz Baszeń, Livinder
tel. - 786 114 914
e-mail. - tomasz.baszen@livinder.pl