Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Multiagencja Dom Izabela Arczykowska

Serdecznie witamy Państwa w Multiagencji Dom.   Specjalizujemy się w obsłudze transakcji nieruchomości (głównie mieszkania na rynku wtórnym) oraz pośrednictwie w udzielaniu kredytów hipotecznych. Mamy...

Serdecznie witamy Państwa w Multiagencji Dom.
 
Specjalizujemy się w obsłudze transakcji nieruchomości (głównie mieszkania na rynku wtórnym) oraz pośrednictwie w udzielaniu kredytów hipotecznych. Mamy nadzieję służyć Państwu bogatą ofertę produktów, efektywnością i profesjonalizmem działania.
 
Strategią naszej firmy jest prowadzenie procesu sprzedaży (kupna) nieruchomości w sposób kompleksowy: od skonstruowania oferty, przez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, weryfikację dokumentów - do wyboru opcji kredytu hipotecznego, podpisania Aktu notarialnego i protokolarnego przekazania nieruchomości Kupującemu. Proponujemy Państwu współpracę w atmosferze wzajemnego szacunku, życzliwości i zaufania.
 
Model naszej pracy to:
Elastyczne operowanie ofertą, dynamika działania, rozpoznanie potrzeb i aktywna postawa wobec klienta. Deklarujemy zaangażowanie w szybkie i skuteczne finalizowanie transakcji.
 
Zapraszamy do naszego biura  przy ulicy Lisowskiego 15,poniedziałek-piątek 10:00-18.00
 
Z wyrazami szacunku - Izabela Arczykowska, nr licencji: 4291