Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman

Lichman-Nieruchomości to doświadczeni profesjonaliści, którzy od dwudziestu lat zajmują się tworzeniem nowoczesnych, ale w pełni bezpiecznych rozwiązań z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wiemy jak ważne jest...

Lichman-Nieruchomości to doświadczeni profesjonaliści, którzy od dwudziestu lat zajmują się tworzeniem nowoczesnych, ale w pełni bezpiecznych rozwiązań z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wiemy jak ważne jest dostosowanie naszej oferty i sposobu działania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dlatego też każdorazowo modyfikujemy i doprecyzowujemy wszystkie przedstawiane przez nas propozycje.

Najważniejszym elementem naszej codziennej pracy są ludzie. To dzięki ich poświęceniu, spostrzegawczości i wnikliwości, możemy wciąż optymalizować nasz sposób działania. To prawdziwi pasjonaci, którzy są świadomi tego, że od jakości ich pracy zależy jakość życia tych wszystkich, którzy zwrócili się do nich z prośba o pomoc.
 
Najlepsza gwarancją bezpieczeństwa wszystkich podejmowanych przez nas działań jest fakt, że posiadamy profesjonalną licencje o numerze 3790, oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w ramach wszystkich podejmowanych przez nas działań.
 
Firma Lichman-Nieruchomości tworzy zupełnie nową jakość działania, która koncentruje się przede wszystkim na rzetelnej i kompleksowej informacji, tworzeniu długofalowych, opartych na osobistym kontakcie, relacji z każdym z naszych klientów. Wierzymy, że znajdując piękny dom lub ustronne mieszkanie, realizujemy czyjeś marzenie o lepszym życiu.