Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Tok Nieruchomości

 Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie. ...

Profesjonalna obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych doradców, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.
Opis jednej z nieruchomości biura:

Dom mieszkalny o pow. 151m2 usytuowany na działce o pow. 800m2 położony przy rynku w miejscowości Lądek, pow. słupecki. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony z garażem na dwa samochody. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z cegły, strop betonowy.

Na parterze budynku trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz. Na piętrze trzy pokoje, dodatkowa łazienka, dodatkowa kuchnia, łazienka z wc oraz komunikacja. Pomieszczenia wykończone materiałami dobrej jakości, łazienka oraz kuchnia w płytkach ceramicznych.

Na działce znajduje się również budynek gospodarczy z garażem na dwa samochody (dodatkowo kanał). Budynek gospodarczy konstrukcji murowanej, możliwość jego adaptacji na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nieruchomość usytuowana w ścisłym centrum miejscowości Lądek, przy rynku. W bliskiej odległości punkty użyteczności publicznej, sklep, przystanek komunikacji podmiejskiej. Media: woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie z kotłowni z piecem na ekogroszek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.