Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

Tower - Nieruchomości Komercyjne

Firma Tower jest firmą wyspecjalizowaną i skoncentrowaną na obrocie nieruchomościami o przeznaczeniu użytkowym (komercyjnym). Jeżeli interesuje Państwa nieruchomość lub nieruchomości w Warszawie, które można wynająć lub...

Firma Tower jest firmą wyspecjalizowaną i skoncentrowaną na obrocie nieruchomościami o przeznaczeniu użytkowym (komercyjnym).
Jeżeli interesuje Państwa nieruchomość lub nieruchomości w Warszawie, które można wynająć lub kupić na biuro, magazyn, sklep, nieruchomości takie jak budynek biurowy, inne budynki, hale magazynowe, nieruchomości na cele medyczne, działki budowlane, inwestycje w nieruchomości to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy nadzieję przekonać Państwa, że zlecenie pośrednikowi wyszukania nieruchomości zaoszczędzi Państwu wiele cennego czasu. Takie lokalizacje jak: Warszawa, Mokotów, Żoliborz, Wawer , Radość, Międzylesie, Bemowo, Białołęka, Targówek i Targówek Przemysłowy, Praga Południe i Praga Północ, Bielany, Włochy, Ochota, Śródmieście, Wesoła, Ursynów, Wilanów, Sadyba są nam doskonale znane i stanowią większość naszej oferty.
Ogłoszenia nieruchomości umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. O ile nie zaznaczono inaczej czynsze i ceny są przedstawione w wartościach netto, do których należy doliczyć podatek VAT.