Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/18
2/18
3/18
4/18
5/18
6/18
7/18
8/18
9/18
10/18
11/18
12/18
13/18
14/18
15/18
16/18
17/18
18/18
649 000 PLN (2 950 zł/m2)
Żelistrzewo (Pomorskie, gm. Puck)
Dom na sprzedaż
220m2 4 1 1993
  • Na sprzedaż dom bliźniak z dużą 900 m2 płaską działką. Budynek mieszkalny zadbany, w dobrym stanie, w bryle budynku garaż. Z uwagi na położenie klatki schodowej oraz rozkład pomieszczeń w budynku mogą funkcjonować 2...
Na sprzedaż dom bliźniak z dużą 900 m2 płaską działką. Budynek mieszkalny zadbany, w dobrym stanie, w bryle budynku garaż.

Z uwagi na położenie klatki schodowej oraz rozkład pomieszczeń w budynku mogą funkcjonować 2 niezależnie mieszkania.

Nieruchomość idealna dla osób, które chcą korzystać z ogrodu, mieszkać na spokojnym osiedlu domów, blisko szkoły podstawowej, stacji PKP, morza, z dobrym dojazdem w kierunku Pucka, Kosakowa, czy Rumi i Trójmiasta, korzystać z pobliskich terenów rekreacyjnych np. pobliskiego rezerwatu Beka. Do pasa nadmorskiego ok. 2,5 km.

Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych we wsi Żelistrzewo położonej 5 km od Pucka i 12 km od Kosakowa. Żelistrzewo znajduje się w między Puckiem a Rumią, sąsiaduje z gminą Kosakowo, Osłoninem oraz Mrzezinem.

Do Rumii 15 km tj. ok. 20 minut samochodem, do Pucka - 7 minut. Stacja PKP Żelistrzewo - 1km - 15 min piechotą, szkoła podstawowa przy ul. Szkolnej - 1 km - 15 min piechotą. Do morza w Osłoninie 2,5 km - rowerem do 15 minut, do morza w Rewie lub Mechelinkach - ok 20 minut samochodem.

Budynek składa się z 2 kondygnacji. Górna kondygnacja o pow. 120 m2 do własnego zagospodarowania (wyprowadzony prąd).
Dom posiada 2 kondygnacje mieszkalne, które mogą funkcjonować jako 2 niezależne mieszkania.

Jak pokazano na załączonym rzucie kondygnacji - aktualnie budynek ma 3 pokoje, łazienkę z wanną, oddzielną kuchnię, dodatkowy wiatrołap/ganek, kotłownię i pomieszczenie gospodarcze. Garaż w bryle budynku.

Budynek ocieplony. Okna w dobrym stanie. Ogrzewanie budynku oraz wody piecem na paliwo stałe. Woda ciepła gromadzona w bojlerze. W drodze jest gaz.

Dom idealny dla osób, które szukają przyjemnego, spokojnego miejsca do zamieszkania, wypoczynku w dużym ogrodzie, wycieczek po bardzo ładnej okolicy, bliskości szkoły oraz stacji PKP. Budynek jest też idealny dla 2 rodzin, z uwagi na możliwe funkcjonowanie 2 niezależnych mieszkań.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację mieszkania!

Paulina Miszkiel
tel. 660 029 186
p.miszkiel@freedom-nieruchomosci.pl
Zapraszamy do naszego biura w centrum Gdyni przy ul. Władysława IV 38/1 (naprzeciw CH Batory).

Poza tym:
• Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcją.
• Istnieje możliwość pomocy w uzyskaniu kredytowania na zakup nieruchomości.
• W przypadku woli sfinansowania zakupu nieruchomości ze środków uzyskanych ze sprzedaży innej nieruchomości, oferujemy nasze doświadczenie w zakresie transakcji wiązanych.
• Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem przedstawienia się, okazaniem dokumentu tożsamości, potwierdzenia udziału na karcie prezentacji."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: