Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
999 000 PLN (6 487 zł/m2)
Dys (Lubelskie, gm. Niemce)
Dom na sprzedaż
154m2 6 2 2023
Nowoczesny dom, Wysoki standard, pompa ciepła
  • Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu typu bliźniak, usytuowanego w malowniczej miejscowości Dys. Doskonała lokalizacja zapewnia zarówno bardzo dobry dojazd do Lublina jak i ciszę i spokój oraz...
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu typu bliźniak, usytuowanego w malowniczej miejscowości Dys. Doskonała lokalizacja zapewnia zarówno bardzo dobry dojazd do Lublina jak i ciszę i spokój oraz obcowanie z przyrodą w wolnym czasie.   
Domy połączone jedynie garażami co zapewnia komfort praktycznie taki sam jak w oddzielnym domu.

Opis nieruchomości:

Typ: Dom bliźniak 154,05m2. 
Lokalizacja: Miejscowość Dys. 
Powierzchnia działki: 5ar. 
Liczba pięter: 1.  
Liczba pokoi: 5 (salon + cztery sypialnie). 
Kuchnia.
Dwie łazienki, toaleta, spiżarnia. 
Garaż jednostanowiskowy,
taras nad garażem o powierzchni . 

Dodatkowe informacje: 
Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wysokim standardem wykończenia. Przestronny salon, cztery funkcjonalne sypialnie, a także kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty sprawią, że życie w tym domu będzie komfortowe i przyjemne.  Dwie łazienki oraz dodatkowa toaleta gwarantują wygodę mieszkańcom, a garaż zabezpiecza pojazd przed warunkami atmosferycznymi.

Dom został wyposażony w nowoczesny system rekuperacji, dbający o świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniach. Dodatkowo, pompa ciepła przyczynia się do oszczędności energetycznych, co wpływa korzystnie na rachunki za ogrzewanie. 
Przygotowana instalacja do stacji uzdatniania wody. 
Przydomowa oczyszczalnia ścieków. 

Okolica: 
Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej okolicy, zapewniającej spokój i kontakt z naturą. Piękne krajobrazy oraz dogodne połączenie z Lublinem sprawiają, że to idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii i wygody.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Chętnie udzielę  dodatkowych informacji i odpowiem na wszystkie pytania związane z tą atrakcyjną ofertą. 

Kontakt:
Paweł Rutkowski
tel. 887 222 328
 

Zobacz także inne ogłoszenia: