Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/14

2/14

3/14

4/14

5/14

6/14

7/14

8/14

9/14

10/14

11/14

12/14

13/14

14/14

1 600 000 PLN (5 333 zł/m²)
Gliwice, Stare Gliwice
Dom na sprzedaż
300.00m² 5 1 1997
  • Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany Gliwicach w dzielnicy Stare Gliwice o. Budynek w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 300 m 2 oraz łącznej powierzchni 225 m 2 . Dom jest usytuowany na działce o powierzchni 770...

Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany Gliwicach w dzielnicy Stare Gliwice o. Budynek w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 300 m 2 oraz łącznej powierzchni 225 m 2 . Dom jest usytuowany na działce o powierzchni 770 m 2 . Został wybudowany w 1997 roku. Konstrukcja budynku murowana z pustaków ceramicznych MAX, ściany ocieplone styropianem i pokryte tynkiem akrylowym. Pokrycie dachowe zostało wykonane z dachówek cementowych. W bryle budynku znajduje garaż na dwa samochody. Do domu przylega mały budynek z pomieszczeniem gospodarczym. Na poziomie parteru jest zlokalizowany duży salon z jadalnią, małą sypialnia, kuchnia, wc i pomieszczenie gospodarcze mieszczące piec gazowy. Kuchnia wykafelkowana, zabudowana meblami na wymiar. Na pierwszym piętrze są zlokalizowane 3 sypialnie i jeden mały pokój mogący pełnić też funkcję pomieszczenia gospodarczego oraz duża łazienka z wc wyposażona w wannę i kabinę prysznicową oraz 2 umywalki.. Przy jednej z sypialni jest zlokalizowany balkon. Na poziomie II piętra znajdują się 3 pomieszczenia (w tym 2 przechodnie) które mogą pełnić funkcje strychowe lub funkcjonować jako dodatkowe pokoje. Z poziomu parteru na I piętro prowadzą schody wyłożone kamieniem, a z I na II piętro schody drewniane. Na parterze wszystkie podłogi zostały wykafelkowane, na I i II piętrze częściowo kafle a częściowo panele. Ściany wewnątrz pokryte tynkiem lanym i gładzią gipsową. Dom jest ogrzewany piecem gazowym 2-funkcyjnym (ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach), ponadto w salonie znajduje się kominek. Okna zostały kilka lat temu wymienione na nowe PCV. Z jadalni wychodzi się na duży drewniany taras. Działka jest ładnie zagospodarowana, posiada liczne nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów oraz oczko wodne. Frontowe ogrodzenie kute, metalowe. Budynek jest zlokalizowany w cichej i spokojne okolicy w otoczeniu innych domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Dogodny dojazd do centrum miasta oraz drogi nr 88.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Iwona Nowakowska (licencja nr: 13733)

--------------------------

Każdy klient który za naszym pośrednictwem dokona zakupu nieruchomości zostanie otoczony opieką architektoniczną.
W ramach naszych usług pomagamy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Dostosujemy dla Ciebie cenę nieruchomości do najkorzystniejszej spośród biur nieruchomości.
Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zarządców i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencję zawodową numer 13733.
Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi. Posiadamy licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami numer 27085.
Nasze usługi są zgodne z standardami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zarządców i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. BCKSPON i PFRN.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Dolnych Wałów 9

44-100 Gliwice

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48519618600