Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

370 000 PLN (3 700 zł/m²)
Połajewo
Dom na sprzedaż
100.00m² 4 4 2011
Dom Rekreacyjny z wyposażeniem w Połajewie
  • Poszukujesz może domu rekreacyjnego po wynajem lub domu do wypoczynku nad Jeziorem Gopło to może warto zapoznać się z tą ofertą. Sprzedam dom rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Połajewo gmina Piotrków Kujawski...
Poszukujesz może domu rekreacyjnego po wynajem lub domu do wypoczynku nad Jeziorem Gopło to może warto zapoznać się z tą ofertą. Sprzedam dom rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Połajewo gmina Piotrków Kujawski powiat Radziejowski. Dom murowany zbudowany z cegły , pokryty blachą, oddany do użytku w 2011 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1000m2 zagospodarowanej nasadzeniami drzew iglastych. Nieruchomość składa się z czterech równych mieszkań o powierzchni około 25m2 z odrębnymi wejściami, każde z nich posiada salon, kuchnię i łazienkę mieszkania są w pełni wyposażone. Istnieje kilka pomysłów na tą nieruchomość 
- gotowy pomysł na biznes wynajem mieszkań nad Jeziorem Gopło
- można dom przekształcić na dom całoroczny -zamontowanie  ogrzewania i przekształcenie sposobu użytkowania.
- dom rekreacyjny gotowy pomysł na wypoczynek .
Nieruchomość oddalona jest od pięknej miejskiej plaży około 200m. W cenie pozostaje całe wyposażenie domu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze.
Zapraszam do kontaktu tel. i na prezentacje Joanna Górska nr tel. 503-879-779

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

ul. Mickiewicza 2

88-150 Kruszwica

Osoba kontaktowa: Joanna Górska

Tel: +48503879779 - wyślij wiadomość sms