Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/15
2/15
3/15
4/15
5/15
6/15
7/15
8/15
9/15
10/15
11/15
12/15
13/15
14/15
15/15
999 000 PLN (6 445 zł/m2)
Łomianki, Dąbrowa leśna (Mazowieckie, pow. Warszawski Zachodni)
Dom na sprzedaż
155m2 5 2024
  • Segmenty to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz wygodę codziennego życia.Wspaniała lokalizacja naszego osiedla to kolejny atut. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli oraz...
Segmenty to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz wygodę codziennego życia.

Wspaniała lokalizacja naszego osiedla to kolejny atut. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli oraz innych punktów usługowych to ogromna wygoda dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo, Kampinoski Park Narodowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie, co pozwala na aktywny wypoczynek na łonie natury.

W osiedlu znajduje się jedynie 8 lokali.

W skład inwestycji wchodzą 2 lokale skrajne o powierzchni użytkowej 135m2, 2 lokale skrajne o powierzchni użytkowej 127m2 oraz 4 lokale środkowe - również w metrażu 127m2.

Nad każdym z lokali znajduje się obszerne poddasze z lukarną.

Do wyboru oferujemy lokale środkowe, z mniejszymi ogródkami oraz skrajne z przypisaną znaczną przestrzenią na zewnątrz.

Do naszych domów doprowadzone są wszystkie media z sieci miejskich.

Zakres cenowy segmentów w inwestycji: 1.080.000zł - 1.390.000zł.

Możliwość rozliczenia segmentu mieszkaniem

Oferujemy również możliwość wykończenia domu pod klucz, co pozwoli Ci na całkowite dostosowanie wnętrza do swoich potrzeb i gustu.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia naszego osiedla w rzeczywistości.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)