Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/5

2/5

3/5

4/5

5/5

840 000 PLN (6 000 zł/m²)
Kiełpin
Archiwalna - Dom na sprzedaż
140.00m² 5 1 2019
  • Oferta Archiwalna:
    Wygodne segmenty w świetnej lokalizacji. Znajdują się tam boiska do piłki nożnej, kort tenisowy, plac zabaw. Idealna oferta dla młodych rodziców z dziećmi. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz do metra mlociny dojazd...
Oferta Archiwalna:
Wygodne segmenty w świetnej lokalizacji. Znajdują się tam boiska do piłki nożnej, kort tenisowy, plac zabaw. Idealna oferta dla młodych rodziców z dziećmi. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz do metra mlociny dojazd zajmuje do 15 min. Stan Deweloperski. Ściany murowane porotherm Weinberger, tynki gipsowe Dolina Nidy Alpha oraz Knauf MP 75, gładź gipsowa Franspol, ściany pomalowane na biało farba podkładową Franspol Reflex Grunt, drzwi antywłamaniowe Gerda, brama garazowa, instalacja alarmowa, instalacja TV/ internet, ogrodzenie murowane z grafitowego bloczka Teknoamerbrok, balkony z bezpiecznego szkła dymionego. Opcjonalne wyposazenie: automatyczne bramy garażowe , automatyczna brama wjazdowa, 2 wideodomofony automatyczny system nawadniania ogródka, piec gazowy Buderus grzejniki Purmo.


*****************************************************************************************************************************************************************

Z Home Prestige szybko sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie .
Dołącz do grona Naszych klientów i poznaj skuteczność działania
Sprawnie i bezpiecznie zaopiekujemy się sprzedażą Twojej Nieruchomości i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną.
Posiadamy bazę klientów kupujących
Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 300 klientów poszukujących Nieruchomości do zakupu Nasi klienci spodziewają się , że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Na pewno jeden z nich czeka na Twoją ofertę.
Dokładnie opracowujemy ofertę Sprzedaży
Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana wyłącznie przez naprawdę zainteresowanych nią klientów.
Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i wideo prezentację zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.
Wykorzystujemy skuteczne formy promocji
Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli zgodzisz się powierzysz nam sprzedaż na wyłączność na okres 3 miesięcy przeznaczymy dodatkowe nakłady na marketing.
Cechuje nas profesjonalizm
Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 15-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody Sprzedaży Nieruchomości .
Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

Zadzwoń lub napisz : biuro@homeprestige.com.pl telefon 22 633 0 400

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

al. Aleja Prymasa Tysiąclecia 46

01-242 Warszawa

Osoba kontaktowa: Jarosław Chowaniec

Tel: +48575269170