Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

760 000 PLN (5 846 zł/m²)
Kiełpin
Archiwalna - Dom na sprzedaż
130.00m² 5 1 2021
  • Oferta Archiwalna:
    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UZYTKOWANIASEGMENT SKRAJNY NR 56BSegment w stanie deweloperskim ( segmenty mają położoną gładź oraz są pomalowane na biało. Wszytskie przyłącza i umowy sa podpisane z...
Oferta Archiwalna:
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UZYTKOWANIA

SEGMENT SKRAJNY NR 56B

Segment w stanie deweloperskim ( segmenty mają położoną gładź oraz są pomalowane na biało. Wszytskie przyłącza i umowy sa podpisane z gestorami. W cenie segmentu nie zostały zawarte grzejniki oraz piec kondensacyjny. Można je zamontowac na życzenie klienta )

- ściany murowane porotherm Weinberger
- tynki gipsowe Dolina Nidy Alpha oraz Knauf MP 75
- gładź gipsowa Franspol
- ściany pomalowane na biało farba podkładową Franspol Reflex Grunt
- automatyczne bramy garażowe Gerda
- automatyczna brama wjazdowa
- drzwi antywłamaniowe Gerda
- instalacja alarmowa
- instalacja TV/ internet
- 2 wideodomofony
- automatyczny system nawadniania ogródka
- piec gazowy Buderus/Wolf
- grzejniki Kermi/Purmo
- ogrodzenie murowane z grafitowego bloczka Teknoamerbrok
- balkony z bezpiecznego szkła dymionego

Własność (każdy segment ma udział w gruncie)

Na terenie gminy Łomianki lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele wyjątkowo cennych przyrodniczo terenów. Mamy tutaj nie tylko obszary Natury 2000 – Kampinoską Dolinę Wisły i Dolinę Środkowej Wisły, ale też rezerwaty Jezioro Kiełpińskie i znajdujący się nad brzegiem Wisły rezerwat Ławice Kiełpińskie.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.al. Aleja Jana Pawła II 1B

05-250 Radzymin

Osoba kontaktowa: Administrator

Tel: +48600393800 - wyślij wiadomość sms