Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

1 149 000 PLN (1 149 000 zł/m2)
Pruszków, Ostoja, Ostoja
Archiwalna - Dom na sprzedaż
-m2 6 2 1988
  • Oferta Archiwalna:
    Segment w prestiżowej lokalizacji Pruszkowa (Ostoja) Cena podlega negocjacji Dom o powierzchni całkowitej  około 180 m2 (posiada garaż, oraz piwnicę), usytuowany w świetnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od centrum...
Oferta Archiwalna:
Segment w prestiżowej lokalizacji Pruszkowa (Ostoja)
Cena podlega negocjacji
Dom o powierzchni całkowitej  około 180 m2 (posiada garaż, oraz piwnicę), usytuowany w świetnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od centrum Pruszkowa, oraz Komorowa. Działka o powierzchni 192 m2.


Rewelacyjna komunikacja z centrum Warszawy około 25 min samochodem jak i komunikacją WKD.


WKD Pruszków / WKD Komorów - ok. 10 min spacerem
Bardzo dobrze rozwinięta lokalna infrastruktura handlowo usługowa, jak również w niedalekiej odległości znajdują się żłobki, przedszkola i szkoła. W okolicy dużo terenów zielonych, idealne miejsce na wycieczki rowerowe w rejonie Komorów- Podkowa Leśna - Nadarzyn.


PODANE NA MAPIE LOKALIZACJE NIERUCHOMOŚCI SĄ PRZYBLIŻONE, WSKAZUJĄ JEDYNIE OKOLICE NIERUCHOMOŚCI. DOKŁADNA LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI JEST WSKAZYWANA PO UMÓWIENIU SPOTKANIA, W TRAKCIE JEJ OSOBISTEJ PREZENTACJI PRZEZ AGENTA.
Ogłoszenie nieruchomości ma jedynie charakter informacyjny i może ulegać zmianom.


Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego.

Oferta 5970781 dostarczona 2023-11-26 11:20 z systemu LocumNet Online