Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >
1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9
549 000 PLN (5 490 zł/m2)
Radzymin (Mazowieckie, pow. Wołomiński)
Dom na sprzedaż
100m2 3 2024
  • KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Zakończenie budowy - IIIII kwartał 2024LOKAL ( segment środkowy ) - 3-1b18 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy lokal składa się z parteru z salonem, aneksem kuchennym oraz toaletą,...
KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Zakończenie budowy - II/III kwartał 2024

LOKAL ( segment środkowy ) - 3-1b

18 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy lokal składa się z parteru z salonem, aneksem kuchennym oraz toaletą, piętra z dwiema sypialniami, a także poddasza do własnej aranżacji, gdzie można wydzielić jedną większą lub dwie mniejsze sypialnie oraz dodatkową łazienkę.

Powierzchnia mieszkalna ( bez poddasza ) - 60,14 m
Całkowita powierzchnia mieszkalna, to ok. 100m2 (przy zagospodarowaniu poddasza) Do każdego domu przynależy ogródek, a od frontu znajdują się dwa miejsca postojowe.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

 

Zobacz także inne ogłoszenia: