Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

990 000 PLN (990 000 zł/m2)
Lednica Górna (Małopolskie, gm. Wieliczka)
Archiwalna - Dom na sprzedaż
-m2 5 1 2023
  • Oferta Archiwalna:
    NOWE WOLNO STOJĄCE DOMY Z GARAŻAMI N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolno stojące domy na działkach 5, 6 i 7 arowych. Dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynki bardzo dobrze doświetlone,...
Oferta Archiwalna:


NOWE WOLNO STOJĄCE DOMY Z GARAŻAMI

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolno stojące domy na działkach 5, 6 i 7 arowych. Dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynki bardzo dobrze doświetlone, ogrodzone, z wydzieloną drogą wewnętrzną. Inwestycja składa się z trzech nowoczesnych domów, kameralność inwestycji pozwala na odpoczynek w tym miejscu. Powierzchnia całkowita wynosi 153,79 m2 (użytkowa 134,6 m2) . Wjazd z drogi gminnej, miejska kanalizacja, domy położone blisko lasu.

ROZKŁAD:
Parter składa się z przestronnego salonu z doświetloną kuchnią, wc, wiatrołapu, dużego garażu z kotłownią (pomieszczeniem gospodarczym) . Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie, dużą łazienkę, garderobę oraz pralnię.

STANDARD:
Budynki wykonane w technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny, dachówka, okna PCV trzyszybowe. Oddawane w pełnym stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje). Ogrzewanie gazowe (piec kondensacyjny z zasobnikiem), w całym budynku ogrzewanie podłogowe (część mieszkalna). Działka wstępnie zniwelowana i ogrodzona. Podjazdy przed budynkami wyłożone kostką brukową.
Na tym etapie możliwe są jeszcze ustalenia związane z rozmieszczeniem instalacji elektrycznych i wodnych, istnieje możliwość zamontowania rolet zewnętrznych podtynkowych.

LOKALIZACJA:
Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu domy jednorodzinne, odległość 3 km od centrum Wieliczki. Wokół dużo terenów zielonych. Dogodny dojazd zarówno do Krakowa, jak i centrum Wieliczki. W pobliżu sklep i przystanek (autobus, bus).

TERMIN zakończenia prac budowlanych:
I kwartał 2024 roku

KONTAKT:
Szymon Kudła
tel.: 790 557 057
mail: szymon@n20.plOferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zobacz także inne ogłoszenia: