Ta strona korzysta z ciasteczek (ang. Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji >

1/1

999 800 PLN (999 800 zł/m2)
Prace Małe (Mazowieckie, gm. Tarczyn)
Archiwalna - Dom na sprzedaż
-m2 6 3 2022
  • Oferta Archiwalna:
    Jeżeli jesteś entuzjastą dobrej jakości materiałów i solidnego wykonania - to jest to dom właśnie dla Ciebie. Nowoczesny i luksusowo zaprojektowany, przestronny, z możliwością własnej aranżacji, Nieruchomość jest położona...
Oferta Archiwalna:
Jeżeli jesteś entuzjastą dobrej jakości materiałów i solidnego wykonania - to jest to dom właśnie dla Ciebie. Nowoczesny i luksusowo zaprojektowany, przestronny, z możliwością własnej aranżacji, Nieruchomość jest położona we wsi Ruda w ( gmina Tarczyn, powiat piaseczyński ), w której znajduje się stacja kolejowa Tarczyn Wąskotorowy na linii kolei grójeckiej, obsługującej ruch turystyczny.

Dom jest wybudowany według projektu z kolekcji projektów nowoczesnych i już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę starannością wykonania elewacji - połączenie jasnego dwukolorowego tynku z ciemnym drewnem okien, podcieni i bramy garażowej oraz ceramiczną dachówką Roben Bornholm, w czerwonym kolorze sprawia wrażenie elegancji i lekkości i przykuwa uwagę starannością wykonania. Trzyszybowe okna na parterze można zasłonić zewnętrznymi żaluzjami sterowanymi pilotem.

We wnętrzu domu dzięki dużym oknom i wysokim pomieszczeniom jest bardzo jasno i przestrzennie.. Parter domu to salon z otwartą kuchnią, w sercu którego jest wybudowany kominek, pokój/gabinet oraz łazienka. Poza tymi pomieszczeniami jest komórka/kotłownia i duży garaż na dwa samochody. Są wydzielone miejsca na szafy wnękowe .

Po wymurowanych schodach wchodzimy na piętro, gdzie jest zainstalowanych oprócz tradycyjnych - 7 okien połaciowych, doskonale doświetlających ten poziom. Tutaj są 4 sypialnie i dwie łazienki. Główna sypialnia ( ponad 20 m2) posiada dużą garderobę, a w każdym pokoju jest wygospodarowane miejsce na pojemną szafę wnękową. Na piętrze jest jeszcze pralnia , a da wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przestronnego holu. Strych - 65m2 to kolejne miejsce do przechowywania wszystkiego, co nie jest potrzebne na codzień. W kadym pokoju jest doprowadzona instalacja internetu (LTE) i tv.

Przez przeszklone drzwi w salonie przechodzimy do ogrodu, który wraz z częściowo zadaszonym tarasem tworzy całość z ogrodem, w którym jest już wysiana trawa."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zobacz także inne ogłoszenia: